• 26 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכל הלב: ב''שותף - הפורטל של כיוונים למשפחות בימי הקורונה

פורטל לכל המשפחה לימי הקורונה הושק על ידי חברת כיוונים: הצגות ילדים, משימות, הפעלות ותחרויות רשת - הכל על מנת להפיג את המתח ולצקת תוכן לימי העוצר

צילום: יח''צ

ב''שותף - זה שמו של פורטל שהושק לאחרונה על ידי חברת כיוונים - ובו משימות, הפעלות, הצגות ילדים, תחרויות ומענה על שאלות שונות. הפורטל הושק על מנת לתת מענה להורים וילדים כאחד לימי העוצר שכפה על כולנו מגפת הקורונה. הפורטל עשיר בתוכן, ניווט בו קל וברור. 

''הפורטל מרכז את כל הדברים שמעסיקים הורים וילדים  כרגע: איך מייצרים סדר יום יציב ומגוון עם הילדים בבית, מה המומחים ממליצים לנו לעשות בתוך כל התקופה הזו, מה יכניס לנו שמחה ומורל לבית ואיך נפגשים עם אנשים אחרים למרות הבידוד'', מספר מתן סעד מכיוונים. ''עבדנו על האתר ימים כלילות, על מנת שיעלה כמה שיותר מהר לאוויר. ריכזנו תוכן עשיר, אם זה הצגות ילדים, הפעלות, משימות טיק-טוק וכל מיני דרכים ליצור קשר בין ילדים ובין משפחות, מבלי לצאת מהבית''. אם תרצו, זה סוג של מתנ''ס וירטואלי. 

האתר מציע, למשל, דרכים ליצור סדר יום בימים שאין מסגרות ובתי ספר, רעיונות ליצירה, הצעות ליצירת קשר עם הסבים והסבתות. הכל מונגש בצורה קלילה, בהירה ומהנה. הצגות הילדים מצולמות כך, שהן נותנות את ההרגשה כאילו יושבים באולם. אחת הפעילויות המלהיבות, היא משימת טיק-טוק ויש אפשרות להצטרף וקבוצת וואצאפ שקטה, המציעה מדי יום סדר יום.

ולא שוכחים גם את הערבות ההדדית, שכל כך מאפיינת את תושבי באר שבע: ניתן להירשם דרך האתר לכל מיני פעילויות התנדבות. 

בימי שיגרה חברת כיוונים אחראית על מאות אירועי תרבות, הצגות, אירועי ספורט עממי, פסטיבלים, פעילויות תרבות ופנאי. בימי חירום יוצאי דופן, כמותם לא חווה העולם בדור הנוחכי, בכיוונים יודעים להיות עם תושבי העיר, קטנים כגדולים ולצקת תוכן לשיגרת החירום. 

את כל המידע (וגם לו"ז יומי לעשות עם הילדים) תוכלו לקבל ישירות בקב' הווטסאפ השקטה שלנו >> שווה לכם להצטרף.

תגובות

End of content

No more pages to load