• 29 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנכ''ל משרד הבריאות: ''אל תתנפלו על סופרים - הם יישארו פתוחים''

עיר בהיסטריה: אלפים התנפלו היום על הסופרים הפתוחים בשבתות בב''ש, במשרד הבריאות מבקשים מהציבור לנהוג באחריות: ''הסופרמרקטים יישארו פתוחים - נקודה''

תושבים מתנפלים על המרכולים שפתוחים בב''ש (צילום סלולרי)

מחזות כאלה לא זכורים מאז מלחמת יום הכיפורים ומלחמת המפרץ: אלפי באר שבעים הפרו את מנוחת השבת והתנפלו על המרכולים הפתוחים בשבת בבאר שבע, רובם ככולם לא כשרים, קנו מזון במאות ואלפי שקלים לעגלה. גם בגסטרונומים השכונתיים נרשמה תנועה ערה. הציבור חושש כי על ישראל יוטל עוצר כללי בגל מגפת הקורונה. בלא מעט מקרים היה צורך בהתערבות משטרתית.

משה בר סימן טוב, מנכ''ל משרד הבריאות, אומר הערב: ״אזרחי ישראל הסופרים ישארו פתוחים נקודה. אין טעם להסתער עליהם. המערכת נערכת אבל בכל תסריט אפשרי הסופרים ישארו פתוחים. אני מבקש מהציבור לנהוג באחריות ולהקשיב להנחיות הגורמים המוסמכים לכך''. 

החקלאים ממשיכים בעבודה וכל העת נקטפת תוצרת טרייה בשדות, זאת בנוסף להמצאות תוצרת במחסנים. התנועה הימית, דרכה מייבאים לישראל מוצרי מזון שונים, לא נעצרה. 

הודעות פייק על עוצר כללי: עדיין אין החלטות, ראש הממשלה תמסור הודעה

ברשתות החברתיות מופצות הודעות כזב על הטלת עוצר על האזרחים, צעד חסר תקדים שלא זכור כמותו. עם זאת, נכון לשעה זו, 17:00 נמשכים הדיונים במשרד ראש הממשלה. גורמים במשרד ראש הממשלה מבהירים הערב כי לא ייסגרו מרכולים, בתי מרקחת ושירותים חיוניים לציבור. ייתכן ויושבתו קניונים, מקומות בילוי, מסעדות, אולמות קולנוע. ההסתדרות, המעסיקים, משרדי האוצר ומשרד ראש הממשלה מקיימים התייעצויות כל העת, על מנת לקבל החלטות מושכלות - אשר מצד אחד ישמרו על בריאות הציבור ומצד שני, לא יביאו לקריסת המשק.

ההחלטה המסתמנת היא כי הפעילות במשק תואט בצורה מדודה ומקומות העבודה שכן יפעלו, יעשו זאת בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load