• 13 יוני 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בדימונה ובב''ש נתניהו האשים את התקשורת בניסיונות להפיל את ממשלתו

בסיור בנגב, שכלל שתי עצרות גדולות בדימונה ובבאר שבע, חזר נתניהו על מחויבותו לנגב, על כי יפעל להקמתו בית חולים שני והאשים את התקשורת והפרקליטות בניסיון להפיל את ממשלתו

נתניהו בבאר שבע (צילום מסך: שידור הליכוד)

דני בלר

11 ימים לפני הבחירות, ראש הממשלה ערך שתי עצרות גדולות בערים הנחשבות לבסיס אלקטורלי שלו בנגב: באר שבעו ודימונה, בפני אולמות מלאים עד אפס מקום. בשתי העצרות, נתניהו חזר על מחוייבותו לנגב, לפיתוחו, ליצירת מקומות תעסוקה, לבניית בית חולים שני בבאר שבע ולהפיכת באר שבע למרכז מטרופוליני שוקק חיים. בשני המקרים הוא התקבל בתשואות רמות. נתניהו גם הבטיח להוריד את יוקר המחיה ואת מחירי הדירות והבטיח השקעות גדולות בבאר שבע ובנגב.

נתניהו האשים את התקשורת, שביחד עם הפרקליטות וכחול לבן חברו יחד להפיל ראש ממשלה מכהן והסביר כי הצבעה לכחול לבן היא הצבעה לאחמד טיבי. את התקשורת הוא האשים בחד צדדיות ובתמיכה באנשי כחול לבן וניסיון להצניע את פרשת הממד החמישי, שבראשה עמד בני גנץ. כמו כן, הוא האשים את אנשי כחול לבן בקבלת סיקור אוהד, בעוד שהוא עומד לדין כביכול על דבר דומה בתיק 2000 (בשל שיחותיו עם מו''ל ידיעות אחרונות, נוני מוזס).

נתניהו ביקש מהנוכחים להצביע מחל ביום בחירות, על מנת למנוע הקמת ממשלת שמאל בתמיכת הערבים והודה לכל מי שארגן את האירועים, בבאר שבע ובדימונה. 

הנאום בבאר שבע הופרע - והשידור הופסק


(צילום מסך)


במהלך הנאום בבאר שבע קם אחד הנוכחים, עטוף בדגל ישראל והטיח דברים בראש הממשלה. השידור הישיר של הליכוד הופסק והאיש הוצע מהאולם על ידי מאבטחים. האירועים בבאר שבע ובדימונה הועברו בשידור חי על ידי הליכוד לצופים באינטרנט.

וידאו: שני השידורים החיים, בבאר שבע ובדימונה (פייסבוק הליכוד)

​​​​​​​
באילת: 2,000 משתתפים בלאומיאדה

מאת :משה פריאל ,כתבנו הפוליטי ושליחנו המיוחד לליכודיאדה

מעל 2.000 פעילי ליכוד מרחבי הארץ הגיעו היום, חמישי, למלון ''קלאב הוטל'' באילת, לשלושה ימי גיבוש וחיזוק לקראת הבחירות .
מה שבעבר נקרא היה "ליכודאידה" עד שמבקר המדינה אסר להשתמש בשם זה בטענה של תעמולת בחירות. עשרות פעילות ופעילים גדשו את לובי בית המלון וקבלו בחיבוקים וצפחות פה ושם צילומי סלפי את חברי הכנסת והשרים שהגיעו בזה אחרי זה . 
נצפו השרים:אמיר אוחנה, צחי הנגבי, דודי אמסלם, גילה גמליאל, חברי הכנסת שלמה קרעי ועוד ועוד.

הגיעו גם פעילי ליכוד מבאר שבע  ביניהם פגשתי את רוני (רנה) תשובה פעיל מרכזי וותיק מבאר שבע: "כל חיי אני איש ליכוד שהתחיל את דרכו בטוניס שם   גדלתי. ההרגשה שלי שהפעם הליכוד לוקח בגדול .הבחירות האחרונות אנשי הליכוד לא היו מספיק ערניים הפעם כולם התעוררו אנחנו הולכים להוציא את האנשית מהבית שלא הצביעו . שלושת ימים שהגענו זו הזדמנות לפגוש חברים מכל הארץ ולהרגיש עוצמה''.

נתניהו בדימונה (צילום: דן בונבידה)

השר צחי הנגבי אמר לכתבנו: "הגעתי לכאן כי תמיד טוב ונעים להיות בחברותה עם פעילי הליכוד המרכזיים האוהבים והנאהבים ובעיקר להפעיל את ליבם לקראת השני למרץ זה היום שבו הסיסמה שלנו היא "נערכים עד שמנצחים".ההרגשה היא טובה לפני ההכרעה הגורלית שעם ישראל מצפה לה".

וידאו: הלאומיאדה באילת (צילום: משה פריאל)


ואילו ח"כ שלמה קרעי תושב הדרום אמר: "שלושת הימים שנהיה כאן יהיו מפגן של מחאת ציבור גדול של הימין חברי ליכוד שרואים שהמדינה שלנו הולכת חלילה למקום לא טוב . שמעתי הבוקר ברדיו את גנץ אומר אנחנו לא צרכים 61 מנדטים מספיק שהגוש שלנו יהיה יותר מגוש הימין .מה זה אומר? שהוא מודה שהממשלה שלו הולכת להשען על אחמד טיבי ואיימן עודה. במקביל כאן בכנס הגיבוש ראש הממשלה הערב בבאר שבע ישנם כנסים בכל הארץ השטח מתעורר והשאיפה שלנו שמיליון ומאה אלף איש שהצביעו יביאו איתם את אותם 300 אלף איש שישבו בבית ואז הניצחון שלנו מובטח בגדול".

תגובות

End of content

No more pages to load