• 28 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מורים סורגים ללוחמים

שיתוף פעולה בין "תיכון ברנקו וייס באר שבע" וסניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע

צילום: ציפורה חלפון

הפרויקט נקרא " מורים סורגים ללוחמים " .
אם תגיעו בימים האחרונים לתיכון ברקנו וייס בעיר באר שבע, אל תתפלאו אם תמצאו שם עשרות ידיים של מורים ומורות שעסוקים לאחרונה בסריגה –צעיפים, – שייתרמו באהבה ענקית ללוחמים ששומרים בגבול .

מוביל ומרכזת הפרויקט אריאלה לבל- שהיא גם מחנכת בברנקו וייס "החלטנו לסרוג  למען החיילים" אמרה והוסיפה "חיפשתי פעילות משתופת שכל המורים בביה"ס ייקחו חלק, משהו שגם יעשה להם טוב על הנשמה ועל הדרך יתרמו לקהילה, הרעיון לסרוג צעיפי צמר ללוחמים שנמצאים במוצבים היה נראה לי הכי מתאים בימים אילו"


עוד הוסיפה אריאלה : "החלטנו לשתף פעולה עם סניף מתנדבי יחד למען החייל לאור הפניות הרבות שלהם לקבל סיוע בכובעי צמר וצעיפים ללוחמים" 

יו"ר סניף מתנדבי יחד למען החייל ציפורה חלפון אמרה : "העיר באר שבע מאופיינת בקהילה תומכת ומחוברת יש אצלנו אלפי מתנדבות ומתנדבים הפועלים למען הזולת. אנחנו סניף מתנדבי יחד למען החייל מברכים על היוזמה היפה, שלא רק תחבר בין המורים והמורות השונים, אלא אף תעניק מחווה של תמיכה וחיבוק ללוחמים הנמצאים בגבול. מדובר במיזם מבורך הסורג קשרים אנושיים וחברתיים בין מערכת החינוך ולוחמי צה"ל ביחד עם מתנדבי יחד למען החייל ".

התלמידים של ביה"ס יכינו גלויה אישית עם ברכה, שתצורף לכל צעיף זאת  על מנת להוסיף מגע אישי, על הגלויה הם ירשמו  "צעיף זה נסרג בעבודת יד, וכל עין ועין מלאה באהבה ובהוקרת תודה, מצוות החינוכי של ברנקו וייס באר שבע.

תגובות

End of content

No more pages to load