• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בן 29 מאופקים הורשע בתקיפת סבתו: הכה אותה באבן עטופה בגרב

הסבתא ביקשה ממנו לעזוב את הדירה והנכד, בתמורה הכה אותה וניסה לחנוק אותה. היום, ראשון, הוכרע דינו בבית משפט השלום בב''ש

(צילום המחשה: PXFUEL / CC0)

תושב אופקים הורשע בביצוע עבירה של תקיפת זקן הגורמת חבלה של ממש - אחרי שבעת וויכוח הכה את סבתו בת ה-68 באמצעות אבן עטופה הגרב.הנאשם, בן 29,  מתגורר עם סבתו  בביתה שבאופקים. כמפורט בהכרעת הדין, התקיימה שיחה בין השניים במהלכה אמרה המתלוננת לנאשם כי עליו לחפש לעצמו דירה להתגורר בה שכן היא מבקשת שיעזוב את ביתה.

לאחר שהסבתא הלכה לישון, בעודה במיטה, הנאשם חנק אותה. משזו הצליחה להשתחרר מאחיזתו בצווארה, הכה הנאשם בפניה באמצעות גרב ובה אבן. המתלוננת הגנה על פניה באמצעות ידיה והנאשם הכה בידיה. בהמשך דחפה המתלוננת את הנאשם לאחור, לקחה את הטלפון הנייד שלה והצליחה לברוח מהבית, התקשרה לבתה אליסיה ולמקום הוזעקה משטרה.

על פי עובדות המובאות בהכרעת הדין, בבוקר ה-31 במאי, 2019, התקיימה בין הנאשם (הנכד) לבין סבתו שיחה, במהלכה אמרה הסבתא לנאשם כי עליו לחפש לעצמו דירה להתגורר בה שכן היא מבקשת שיעזוב את ביתה. בתגובה, ענה לה הנאשם שאין לו כוח בשבילה.

עוד נכתב בהכרעת הדין כי בהמשך היום, בשעה 22:00 לערך פנתה המתלוננת לישון וזמן קצר לאחר מכן, בעודה במיטה, תקף אותה הנאשם, חנק אותה, ומשזו הצליחה להשתחרר מאחיזתו בצווארה הכה הנאשם בפניה באמצעות גרב ובה אבן. המתלוננת הגנה על פניה באמצעות ידיה והנאשם הכה בידיה.

בהמשך דחפה הסבתא את הנאשם לאחור, לקחה את הטלפון הנייד שלה והצליחה לברוח מהבית, התקשרה לבתה ולמקום הוזעקה משטרה. כתוצאה ממעשי הנאשם נגרמו למתלוננת חבלות בדמות המטומה בקרקפת פריאטלית  דו"צ, נפיחות במרפק ושורש כף יד ימין דורסלי עם טווח תנועה מוגבל לרבות דימום בכף היד, נפיחות ורגישות סביב אורביטה שמאל, שטף דם סביב עין שמאל ואדמומיות בפנים והיא נזקקה לטיפול רפואי בבית החולים.

''המסקנה היחידה ההגיונית האפשרית הינה כי הנאשם הוא זה שהכה וחבל בסבתו בערב יום 31.5.2019 ולפיכך אני מרשיעה אותו בביצוע עבירה של תקיפת זקן הגורמת חבלה של ממש לפי סעיף 368ו(א)לחוק העונשין, התשל"ז- 1977'', נכתב בהכרעת הדין.


תגובות

End of content

No more pages to load