• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ח''כ אבידר: ''הכנסת האם של נעמה יששכר לצילום עם פוטין - שכונה''

''מעולם לא ראיתי התבטלות והתבזות של מנהיג ישראלי ברמה נמוכה כזאת... מה שהיה חסר זה שנתניהו יעשה גדי יברקן, ויקבל את פוטין בנשיקות על הרגליים''

ח''כ אלי אבידר בשבתרבות (צילום: עיריית ב''ש)

ח"כ אלי אבידר (ישראל ביתנו) התארח הבוקר באירוע שבתרבות בהנחיית רועי כ"ץ בבאר שבע.

בין היתר, הוא התייחס להזמנת נתניהו וגנץ לוושינגטון: "נתניהו לא צריך לטוס לארה"ב כי הוא מכיר התוכנית והוא זה שמעכב אותה כבר שנה בגלל כתבי האישום. הוא צריך להישאר לדיוני החסינות, כי אנחנו לא נעצור או נעכב את הדיונים, אפילו לא לשעה".

וידאו: ח''כ מבקר את נתניהו על הכנסת אימה של נעמה יששכר לצילום עם פוטין (צילום: עיריית ב''ש)

בתגובה להצלחת נתניהו לחלץ הצהרה של פוטין על שחרור נעמה יששכר: "מעולם לא ראיתי התבטלות והתבזות של מנהיג ישראלי ברמה נמוכה כזאת. להכניס את אמא של נעמה לצילום ממלכתי עם פוטין לטובת קמפיין הבחירות, זו פשוט שכונה. מה שהיה חסר זה שנתניהו יעשה גדי יברקן, ויקבל את פוטין בנשיקות על הרגליים". דבריו של ח''כ אבידר זכו למחיאות כפיים מהקהל.

בתגובה ל''תוכנית המאה'' של טראמפ: "טראמפ הוא ידיד ישראל, אבל נגיב על התוכנית כשנקבל אותה, אחרי הבחירות. איבוד העשותונות של בנט ושקד משדר פאניקה, ונראה שסמוטריץ כבר הזמין בגדים בצבע כתום להפגנות, בעלי-אקספרס. כדי לשמור על ארץ ישראל צריך מנהיגות, רצינות ועמוד שדרה. פאניקה לא תעזור כאן". 

דבריו של ח''כ אבידר עוררו לא מעט תגובות זועמות מהקהל, שבחר להגיב ב''באר שבע ביחד'', קבוצת הפייסבוק הגדולה והמובילה בבאר שבע. ''כמה קינאה יש בהם. ח״כ אלי אבידר טוען בשבת תרבות בב״ש שזו בושה למדינת ישראל שאפשרה פגישה בין פוטין לאמא של נעמה יששכר'', כתב דני, ממש תוך כדי האירוע. 

ביקורת בשידור חי, בבאר שבע ביחד (צילום מסך)​​​​​​​

שמואל השיב לו, תוך כדי האירוע: ''למה לא הפרעת ועזבת? אם לא היו משחררים אותה היו תלונות, אם משחררים יש תלונות''. אהובה השיבה לדני: ''בושה שאתה מדבר כך הלואי יחטפו את הבת שלך ונראה איך תגיב''.


תגובות

End of content

No more pages to load