• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

9 שנות מאסר בפועל למנקה שאנס חיילת בשירותי הפורום

סמיר אבו ג'ודה, מהיישוב אבורקייק, מנקה שירותים במועדון הפורום, הורשע באינוס חיילת בשירותי המועדון ונידון ל-9 שנות מאסר

(צילום הדמיה: whitesun12 / נחלת הכלל)

9 שנות מאסר בפועל נגזרו על סמיר אבו ג'ודה, מהיישוב אבורקייק, שהורשע באינוס חיילת במועדון "הפורום" בבאר שבע ובמועד הרלוונטי היה עובד של המועדון, ותפקידו היה לנקות את השירותים.

בית המשפט קבע בגזר הדין כי הנאשם התמיד בכפירתו ולא נטל אחריות על מעשיו ואין הוא יכול לזכות בהקלה העונשית המוענקת למי שפועל אחרת, נוטל אחריות ומגלה אמפתיה לנפגעת העבירה.

הנאשם הורשע, בהכרעת דין שניתנה ב-24 בספטמבר, 2019,  לאחר ניהול הוכחות, בעבירות מין, כשביצע כנגד המתלוננת, חיילת בצה"ל, ילידת 1997,  עת בילתה במועדון "הפורום", בבאר שבע, לפנות בוקר של ה-12 באוגוסט, 2017. 

על פי קביעות העובדה, המפורטות בהכרעת הדין, ''במועד הרלוונטי היה הנאשם עובד של המועדון, ותפקידו היה לנקות את השירותים. המתלוננת וחברותיה, באו למועדון כדי לבלות בו, ולאחר שהמתלוננת התפנתה, באחד מתאי שירותי הנשים, הבחינה, שתעודת החוגר שלה, יחד עם כרטיסי אשראי וכסף מזומן, אינה ברשותה''.

''היא פנתה לנאשם, שהיה העובד הראשון שנקרה על דרכה, ונתנה לו את מספר הנייד שלה, למקרה שהאבדה תאותר. הוא טלפן אליה, לאחר כחצי שעה, סיפר שמצא את התעודה, וקבע עמה מפגש באזור השירותים. הוא הובילה לאחד מתאי שירותי הנשים, הכניס אותה לשם, וסגר מבפנים את הדלת''.

על פי המפורט בהכרעת הדין, הנאשם כפה את עצמו ותקף את החיילת מינית, החיילת נזקקה לטיפול רפואי בעקבות המקרה.

"השפעת העונש על משפחת הנאשם, ובשים לב, לבן הפעוט שנולד בעת שכבר היה עצור, היא נסיבה שניתן להתחשב בה, לפי ההנחיה שבסעיף 40יא(2) של חוק העונשין, אולם, ההתחשבות כאן מועטת יחסית, משום, שלמדנו, שכבר בעת ביצוע העבירה החמורה, הייתה אשת הנאשם בהיריון, נתון, שלא הועיל להניאו מביצוע המעשה הנפשע, שאת השלכותיו על חייו ועל משפחתו יכול היה לחזות'', נכתב.

תגובות

End of content

No more pages to load