• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

3 מחבלים חדרו מגבול רצועת עזה - וחוסלו ע''י כוח מגדוד חרוב

אירן לוחצת לבצע פיגוע גדול בעוטף עזה - והלילה 3 מחבלים חדרו משטח הרצועה וחוסלו ע''י כוח צה''ל. בלוני נפץ ששוגרו מעזה התפוצצו סמוך לגבול. הערב הגיע שליח קטארי, בדרכו לרצועה

(צילום: דובר צה''ל)

שלושה מחבלים חדרו הערב את גבול הרצועה, נקלטו על ידי תצפיתניות של צה''ל וחוסלו על ידי כוח מגדוד חרוב של חטיבת כפיר. בצה''ל מעריכים הערב כי האירנים לוחצים על חמאס והג'יהאד האיסלמי לבצע פיגוע גדול. 

הערב מתקיימת פעילות ערה של צה''ל על גבול ובמקביל, מתקיימים ניסיונות לשגר בלוני נפץ מעזה.

וידאו: תיעוד ההתקלות (צילום: דובר צה''ל)
​​​​​​​

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול: ''אני מודה לכוחות צה״ל על התגובה המהירה הערב לחדירת שלושת המחבלים מהרצועה לשטחנו. לאורך כל האירוע היינו בקשר עם הצבא, קיבלנו עדכונים שוטפים ופעלנו מול הישובים הרלוונטיים באמצעות הרבש״צים. האירוע היה בשליטה של הצבא מראשיתו ולא נשקפה סכנה לישובים. מערכות ההגנה לאורך הגבול מוכיחות את עצמן פעם אחר פעם. אין שינוי בהנחיות לתושבים. בתקווה ללילה טוב ושקט''.

הערב הגיע לעזה, דרך מעבר ארז, השליח הקטארי, ככל נראה על מנת להעביר כספים לממשלת חמאס. 

דובר צה"ל מסר הערב: ''לפני זמן קצר זיהו כוחות צה"ל שלושה חשודים שחצו את גדר המערכת בדרום רצועת עזה ונכנסו לאזור מיוער במרחב הגבול. לוחמי צה"ל שקפצו לנקודה, כיתרו את המרחב והחלו בסריקות אחר החשודים שהשליכו מטען או רימון לעבר הלוחמים. הלוחמים פתחו באש לעבר החשודים, זוהתה פגיעה. לא נשקפה סכנה ליישובים''. 


תגובות

End of content

No more pages to load