• 13 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תעלומה: מי בנגב קנה מכונית ב-22 מיליון שקל?

מכונית מסוג בוגאטי שירון נחתה בישראל - ומידע שדלף לרשתות החברתיות מתעקש על כי הרוכש הוא קבלן אמיד מהנגב

בוגאטי שירון. 22 מיליון שקל (צילום: יח''צ אתר חברת BUGATTI)

מכונית משודרגת, מסוג בוגאטי שירון, נחתה בישראל ועל פי מידע שהודלף לרשתות החברתיות, רוכש המכונית הוא איש עסקים אמיד מהנגב. שוויו של הרכב, אחרי הובלה, מסים ושידרוגים שונים, נאמר ב-22 מיליוני שקלים - והוא יהיה הרכב היקר בישראל, אי פעם. הערכה אחרת אומרת, כי מדובר בתעלול יח''צני. 

בישראל לא חסרים רכבי יוקרה - חלקם בבעלות זמרים מצליחים הממלאים איצטדיונים. אבל אלה יהיו זולים, לעומת הרכב הזה, העולה פי 20 מרכב 4X4 שקנה זמר מפורסם. 

על הרכישה כתב בין היתר חמזה אבו אלטייף בקבוצת ''באר שבע ביחד''. על פי השמועה, קבלן אמיד מהנגב, אספן מכוניות, רכש את מכונית היוקרה, אך לא ניתן היה להשיג את תגובתו. אלטייף לא ציין מי צילם את הצילומים וגם לא השיב לפניות ברנז'ה NEWS. 



בוגאטי שירון זהו רכב עוצמתי, המסוגל להגיע למהירויות של 300 קמ''ש. המנוע שלה, הוא בנפח 8000 סמ''ק, בעוצמת 1500 כ''ס. היא מגיע למהירות של 100 קמ''ש תוך 2.5 שניות. בוגאטי שירון נחשב לרכב יוקרה וסמל סטטוס השמור למעטים. גורם בתחום הרכב, עימו שוחחנו, מעריך כי המכונית המתועדת ברשתות החברתיות נמצאת בישראל לחניית ביניים, בדרכה לאחת ממדינות המפרץ והורדה בדרכה למעבר לטיסה אחרת. סביר להניח שלרוכש מכונית היוקרה לא הייתה בעיה לשלם את עלות השינוע האווירי. 

וידאו: בוגאטי שירון בפעולה (סרטון של חברת BUGATTI, מטעמה והועלה על ידה ליוטיוב)




תגובות

End of content

No more pages to load