• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

70 בתי קרקע לאנשי קבע ישווקו בערד

בסוף החודש ייערך בערד כנס להצגת הפרויקט בשכונת רננים, במהלכו יוצגו לאנשי הקבע יתרונותיה של העיר, בהם הטבה במס

שכונת רננים בערד (צילום: אתר עיריית ערד)

מנהלת המגורים של צה"ל ומנהלת 'מעבר צה"ל דרומה' בשיתוף העירייה, מתחילות שיווק פרויקט של כ-70 בתי קרקע על מגרשים גדולים בשכונת רננים - למשפחות אנשי קבע. עלות המגרשים מסובסדת, עלויות הבנייה מוזלות והפרויקט כולו מתבצע ומפוקח ע"י מנהלת המגורים של צה"ל. פרויקטים של המנהלת הוקמו במכבים-רעות, בכרמית שליד ב"ש ובהקמה פרויקט גדול של המנהלת באור-ים, ליד קיסריה, וביישובים רבים נוספים.

ב-30 בינואר יתקיים בערד כנס גדול למשפחות אנשי קבע להצגת הפרויקט החדש, שכבר הביעו התעניינות בפרויקט זה ובמעבר לעיר ערד. הכנס פתוח לאנשי קבע ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר מינהלת המגורים של צה"ל.

בכנס תוצגנה כל ההטבות, המשכנתאות, ההנחות, הליווי המקצועי ושאר הפתעות כפי שהצבא יודע לתת לאנשיו. עיריית ערד תציג למשפחות אנשי הקבע את האפשרויות האיכותיות שישנן בעיר ערד: מערכת החינוך, זוכת הפרס הארצי, הפעילויות הקהילתיות, תעסוקה לבן/בת הזוג, הטבת המס, ועוד.

קבוצת נשות בסיס נבטים, המשתייכות למשפחות אנשי הקבע בבסיס, פעילות במרכז הצעירים בעיר וכבר פועלות לגיבוש גרעין של משפחות למעבר של ערד.

העיר ערד נמצאת בתאוצה של פיתוח: שכונות חדשות, מרחבים ציבור כמו פארק יהושפט וטיילת מואב ועוד...  לצד תיירות משגשגת הן בשל  הנוף המדברי והן בשל יזמויות תיירותיות בתחום הלינה, הקולינריה והאמנות. 

ניסן בן חמו ראש העיר ערד: "אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם הצבא ומשרד הביטחון, העיר ערד תקבל את משפחות אנשי-הקבע בזרועות פתוחות, ואני משוכנע כי הן ייהנו בעתיד ממערכות החינוך, החברה, התרבות והתיירות בעיר".

תגובות

End of content

No more pages to load