• 13 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: ריססה בצבע חלון ראווה של חנות בגדים - בגלל צילומי נשים

אישה נתפסה ''על חם'' מרססת חלון ראווה של חנות בגדים בעיר העתיקה בב''ש, בגלל שהיו בו צילומי נשים בבגדי ים. בעלת החנות הגישה תלונה במשטרה והנזק נאמד באלפי שקלים. זו הפעם השנייה שזה קורה באותה חנות

האישה בשעת מעשה: מרססת צבע (צילום מסך)

משמרות צניעות בבאר שבע? אישה תועדה  מרססת בצבע חלון ראווה של חנות בגדים בצומת הרחובות רמב''ם-הרצל, בעיר העתיקה בבאר שבע. האישה הספיקה להשחית שני חלונות גדולים כשבעלת החנות יצאה ועצרה בעדה. המעשה נעשה לאור היום, לעיני עוברים ושבים שלא התערבו. בעלי החנות הגישו תלונה במשטרה והנזק מוערך באלפי שקלים.

''עובר אורח תיעד את האישה מרססת צבע, נכנס אליי לחנות והודיע לי שמשחיתים לי את החלון'', מספרת בעלת החנות. ''יצאתי אליה. האישה אמרה לי שהיא לא מפחדת לא ממני ולא מהמשטרה. היא נכנסה לחנות, התקשרה בטלפון ואז אמרה שהיא ממהרת, ניסיתי למנוע ממנה לצאת ואז היא תקפה אותי''.

''את תעשי כל פעם חלון ראווה ב-15,000 שקלים ואני אצבע לך אותו. לא יהיו פה צילומים של נשים'', אמרה האישה. בעלת החנות הגישה תלונה במשטרה, שקיבלה העתקים הסרטון והצילומים.

​​​​​​​וידאו: תיעוד הריסוס (רץ ברשתות חברתיות)מרססת הצבע (משמאל) מול בעלת החנות (צילום רץ ברשתות, ללא קרדיט)

זו הפעם השניה, בה תוך מעט יותר משנה, שמשחיתים אלת שלטי החנות הזו. בנובמבר 2018 רוססו בצבע אותם שלטים, באותה חנות. אז, נעצר גבר, תושב באר שבע כבן 40, כחשוד במעשה, בתום חקירה משטרתית. הפעם, החשודה מתועדת במצלמות והתיעוד גם רץ ברשתות החברתיות.

אותה חנות, בנובמבר 2018 (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

בבאר שבע נופלים קורבן למעשי וונדליזם שלטים בתחנות האוטבוסים ובחנויות בהם דמויות נשים או אמנים שאינם אהודים על תושבי העיר. בנוסף, ישנה פגיעה שיטתית בשילוט אלקטרוני של התחבורה הציבורית ולא אחת, גם השחתת רכוש ציבורי בגני משחקים.

קרא גם: 

בן 40 מב''ש נעצר בחשד שהשחית שלטי נשים ''לא צנועות''


תגובות

End of content

No more pages to load