• 14 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פלורין גדלבסקי מונתה לסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב

היא החלה את דרכה המקצועית בקבוצת ברן ובחמש השנים האחרונות ניהלה את תחום היזמות והפרויקטים במרכז לטיפוח יזמות  מט"י באר שבע והנגב

פלורין גדלבסקי (צילום: אור אלכסנברג)

פלורין גדלבסקי מונתה בשבוע שעבר לסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב לאחר שזכתה במכרז לתפקיד זה. גדלבסקי החלה את דרכה המקצועית בקבוצת ברן, שם עבדה כרכזת משאבי אנוש ופרויקטים. לאחר ארבע שנים בברן מונתה למנהלת משאבי אנוש של חברת "שוב-אלי" ולאחר מכן ניהלה את תחום היזמות והפרויקטים במרכז לטיפוח יזמות  מט"י באר שבע והנגב, שם כיהנה בתפקיד למשך יותר מ-5 שנים. 
 
גדלבסקי (37) נשואה ואם לשתי בנות. נולדה בברה"מ ועלתה לארץ בגיל 8. היא בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. את דרכה ברשות לפיתוח הנגב החלה גדלבסקי בשנת 2015 כמנהלת מיזם ביזבנגב לאחר שנבחרה להקים ולנהל את  המיזם. בשלוש השנים בהן ניהלה את המיזם הצליחה גדלבסקי לבנות מותג מצליח ומוכר ורתמה אליו למעלה מ-50 מוסדות עוגן ומעל 2,800 עסקים מקומיים אשר פעילים בזירת המסחר של הפורטל האינטרנטי המצליח ביזבנגב. כמו כן כיהנה בשנים האחרונות כמנהלת הפרויקטים והפיתוח הכלכלי ברשות. במסגרת תפקידה יצרה בין היתר שת"פ אסטרטגי עם משרד הביטחון לשילוב ספקים מהנגב בפרויקט הלאומי של הקמת קריית התקשוב הדיגיטלית ושיתופי פעולה מחוללי שינוי בתחום הבריאות עם אוני' בן גוריון. 
 

תגובות

End of content

No more pages to load