• 15 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דן באר שבע ודן בדרום דורגו גבוה בדוח הבקרה של משרד התחבורה

דן באר שבע ודן דרום זכו לציונים גבוהים יחסית בדוח הבקרה החצי שנתי על פעילות מפעילי התחבורה הציבורית של הרשות לתחבורה ציבורית, כך עולה ממסך שהגיע לידי ברנז'ה NEWS

טל כהן, מנכ"ל "דן בדרום" ו"דן באר שבע" (צילום: יח''צ)

ציונים טובים, גם בתחום שביעות הרצון מצד הלקוחות לחברות דן באר שבע ודן בדרום בדו"ח בקרה חצי שנתי על פעילות מפעילי התחבורה הציבורית דוח מסכם ארצי, שהגיע לידי ברנז'ה NEWS. בחלק מהמדדים החברות עולות על הממוצע הארצי וזוכות במקומות גבוהים ואילו באחרים הן בין החברות המובילות.  בשנת 2018 התאחדה חברת דן בדרום עם דן באר שבע. שתי חברות מסיעות, בבאר שבע והנגב, למעלה מ-20,000,000 נוסעים בשנה. 

הבקרה התפעולית בענף התחבורה הציבורית באוטובוסים התבצעה על ידי הרשות הארצית לתחבורה ציבורית באמצעות שתי חברות, "ריבה יחזקאל יועצים להנדסת תעשייה, ניהול ובקרה בע"מ" וחברת "מ.ג.ע.ר בע"מ" , אשר פעלו בחלוקה גיאוגרפית בשני אזורים: מרכז-צפון וירושלים-שפלה -דרום, בהתאמה.

בדוח מצויין כי חברות הבקרה ביצעו בקרה בהתאם לתוכנית עבודה שנקבעה מראש על ידי הרשות, והפעילו לשם כך צוות שכלל מנהלים וראשי צוותים, מערכות מידע, צוות עיבוד וטיוב נתונים ובקרי ם (כ 180- עובדים). הבקרים אספו ותיעדו נתונים באמצעים דיגיטליים מהשטח והעבירו אותם לעיבוד וטיוב נתונים במטה חברות הבקרה. הרשות מקפידה על הכשרות שוטפות לבקרים, עדכון וריענון נהלי העבודה על מנת לוודא בקרה מקצועית, שוויונית, אחידה והוגנת על כלל המפעילים.

בקווים באשכולות עירוניים, אשר להם למעלה ממאה אלף נסיעות בחציון, דן בדרום צפון הנגב זוכה בציון 84.40 ואחריה דן באר שבע, עם ציון 80.95 (מקומות 6 ו-7 מתוך 31 חברות תחבורה). הציון הממוצע משוקלל -אשכולות עירוניים הינו 67.96. 

מבין האשכולות הפריפריאליים, 24 אשכולות, דן בדרום ממקומת במקום הרביעי, עם ציון של 84.40. דן באר שבע גן מדורגת גבוה, במקום השביעי עם ציון 80.95. בשני המקרים, הציון הוא הרבה מעל הממוצע הארצי, העומד על 70.27.

הנוסעים מעניקים ציון ממוצע גבוה לשביעות הרצון הכללית מנסיעה: דן באר שבע ודן בדרום מובילות עם ציונים גבוהים מהממוצע ומיקומים בצמרת הטבלה: דן בדרום מקבלת ציון 4.19, דן באר שבע מקבלת ציון 3.87 (מקומות רביעי ושביעי בהתאמה). 

אחוז ממצאים לא תקינים, על פי הדוח, נמוכים: מדובר באיחורים או אי ביצוע של כאחוז או פחות מכלל הנסיעות, נתון מרשים כשלעצמו כשמודדים את היקפי הנסיעות של קווי החברות בבאר שבע ובנגב. 

תגובות

End of content

No more pages to load