• 25 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גופת ערירי בן 60 נמצאה במצב ריקבון מתקדם בדירה בנווה זאב

השכנים הזעיקו את כוחות ההצלה, מאחר ובבניין היה ריח נוראי מזה כמה ימים - לעיני מתנדבי זק''א נתגלה המחזה הנורא. מתחילת השנה נפטרו בב''ש כ-20 קשישים עריריים, 11 מהם נמצאו במצב ריקבון מתקדם

(צילום המחשה: דוברות זק''א)

גופת גבר ערירי כבן 60 נמצאה במצב ריקבון בדירה ברחוב מאיר גרוסמן, בשכונת נווה זאב בבאר שבע. השכנים חשו מזה ימים בריח נוראי, אך רק הבוקר הזעיקו את כוחות ההצלה. כאשר מתנדבי זק''א הגיעו לזירת האירוע, נגלה לעיניהם המחזה המזוויע. ההודעה על מציאת הגופה הגיע סמוך לשעה 14:00 למוקד זק״א.

שמעון זגורי מתנדב זק״א באר שבע שטיפל בזירה, אמר: ״מדובר בגופת גבר ערירי כבן 60 שנמצאה בדירתו לאחר שנפטר כשבוע ימים. השכנים הרגישו ריח נוראי והזמינו את כוחות המשטרה והכיבוי שפרצו למקום. כשהגעתי לזירה המראות היו קשים, גופת גבר במצב ריקבון מתקדם. השכנים סיפרו לי שמדובר באדם ערירי ללא משפחה. עצוב שרק בגלל הריח הנוראי מצאו גופתו, מתנדבי זק"א באר שבע פעלו בכבוד המת באיסוף הממצאים בזירה". 

והוסיף "מצמרר לחשוב שבימים אלו בחג החנוכה כאשר כל עם ישראל חגגו עם משפחותיהם לאור נרות החנוכה, ישנם אנשים בודדים שאף אחד לא דאג להם, והתוצאה קשה וכואבת.״

מתחילת השנה, אירעו בבאר שבע כ-20 אירועים של פטירת עריריים בבתיהם.  11 מהנפטרים נמצאו במצב ריקבון מתקדם ואילו אחרים, נפטרו ונמצאו כעבור יממה. מדובר באירועים מאוד קשים, בהם קשישים עריריים נפטרים בבתיהם ואיש אינו שם לב. השכנים לא ערים לכך שגר אדם ערירי בבניין, בני המשפחות, אם יש כאלה, לעיתים מנתקים את הקשר ולא טורחים לשאול לשלום יקיריהם. בפעמים אחרות מדובר באנשים בודדים, שעלו בגפם לישראל.

תגובות

End of content

No more pages to load