• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יום המורה בכנסת בסימן אתגרי מערכת החינוך 2020

סגן יו''ר הכנסת, חייכ יעקב מרגי מיוזמי כנס ''יום המורה'' בטקס ההוקרה: ''אנו כלל חברי הכנסת  מחויבים להמשיך ולעשות למען מערכת החינוך והמורים, מתוך הבנה כי זוהי טובתנו''

יום המורה בכנסת (צילום: דוברות הכנסת)

מאת ;משה פריאל ,כתבנו הפוליטי

בטקס חגיגי נערך אתמול, שלישי, יום המורה 2019. יוזם האירוע היה סגן יו"ר הכנסת ולשעבר יו"ר וועדת החינוך, תושב הדרום.
יום המורה הוא יום הוקרה והערכה למורות ולמורים ולבעלי תפקיד נוספים במערכת החינוך על עבודתם בחינוך דור העתיד והבעת הערכה והוקרת התודה שרוחש הציבור למוריו ומורותייו . עשרות מורות מורים וגננות גדשו אתמול את אולם נגב בכנסת ביניהם גם מבאר שבע והדרום.

לברנז'ה news אמר אליעזר וינוגרד, סגן מזכ''לית הסתדרות המורים ויו"ר סניף באר שבע והדרום: "היה מעמד מכובד מאוד הוקרה וכבוד לכל עובדי ההוראה במדינה .מאז שח"כ יעקב מרגי נמצא בתפקידו הוא מקיים בכל שנה אירוע זה שאלייו מגיעים אנשי חינוך מכל הארץ."

סגן יו"ר הכנסת חבר הכנסת יעקב מרגי מיוזמי כנס "יום המורה" בטקס ההוקרה: "אנו כלל חברי הכנסת  מחוייבים להמשיך ולעשות למען מערכת החינוך והמורים, מתוך הבנה כי זוהי טובתנו, טובת בנינו ובנותינו ולדורות הבאים. בפני מדינת ישראל עומדים אתגרים וחשובים, אך חובה עלינו לזכור כי גם האתגר החינוכי הינו לא פחות חשוב מביטחון וכלכלה. חובה עלינו לפעול בהקמתה של המועצה הלאומית לחינוך דוגמת המועצה הלאומית לביטחון ולכלכלה. תפקידו של המורה הוא להעביר את חומרי הלמידה במקצועיות, אולם חובה עליו להביא את אישיותו אל המקצוע, לזהות בכל תלמיד את "הכוכב הזוהר", לאפשר לו לטעות, אולם לטעת בו אומץ, לעודד, לחזק ולתת כתף תומכת. אני מבקש להודות לכל השותפים שלקחו חלק ביום החשוב הזה, ח"כ חילי טרופר וקטי שיטרית, י"ור הכנסת, שר החינוך, מנכ"ל משרד החינוך, הסתדרות המורים , מרכז השלטון המקומי. כאן המקום לציין כי במסגרת אירועי יום המורה בכנסת הוצגה תערוכה מדהימה במסדרונות הכנסת בסימן "יזמות חינוכית" , בה הציגו מספר נכבד של עובדי הוראה יוזמות חינוכית חדשניות מותאמות לאתגרי מערכת החינוך בשנת 2020''.

תגובות

End of content

No more pages to load