• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שר החינוך סייר במועצה האיזורית הר חברון

שר החינוך פרץ: "נמשיך לפעול למען חיזוק החינוך בהתיישבות. הפלונטר הפוליטי לא יכול לפגוע בחינוכם של ילדי ישראל"

שר החינוך בישיבה בהר חברון (צילום: דוברות המועצה)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

שר החינוך רפי פרץ ערך היום, שלישי, סיור במועצה האזורית הר חברון, ביקר בבית הספר בסוסיא, בישיבת ההסדר בעותניאל וקיים פגישת עבודה עם יו"ר המועצה יוחאי דמרי.

במהלך ביקורו בישיבה בעותניאל אמר: "כשאנחנו כאן עם ישראל בתוך שטחה של ארץ ישראל בתוך בתי המדרש יושבים ולומדים חושבים ועובדים ואנחנו הופכים להיות לאישיות גדולה וישראלית". "אנחנו שותפים בזה שהעם הזה יישאר לנצח בארצו .יש חיילים מדהימים שעושים את זה בארץ ומחוצה לה, יש אנשי חינוך שעושים זאת ובכלל כל אחד בתחומו. גם מה שקורה כאן זו שותפות של העם הזה''.

בהתייחסו לאתגרים התקציביים אמר כי פנה השבוע לראש הממשלה נתניהו, ליו"ר הכנסת אדלשטיין, ליו"ר כחול לבן גנץ ולכל ראשי המפלגות על מנת להקים ועדת הסכמות בכנסת להעברת תקציבים חיוניים. "הפלונטר הפוליטי לא יכול לפגוע באזרחי ישראל ובפרט לא יכול שיפגעו בחינוכם של ילדי ישראל. נמשיך לפעול למען חיזוק החינוך בהתיישבות יש כאן מפעלי חינוך אדירים שלא ניתן שיפגעו''.

ראש המועצה יוחאי דמרי: "סיירנו יחד במוסדות החינוך המיוחדים של הר חברון וראינו את הצוותים הנפלאים ואת ההשקעות בהיקפים חסרי תקדים במוסדות החינוך להם שותפים משרד החינוך והמועצה הכוללים בניית עשרות גנים וכיתות לימוד חדשות ,הקמת אולפנה חדשה,כתיבת תוכנית אב לחינוך. נתוני המיצב וצמיחת המוסדות מעידים על טיבם ואנו מודים לשר ולצוות המשרד על העשייה בהובלתם".

תגובות

End of content

No more pages to load