• 15 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עדות: ''שניים המתינו בחוץ, שלושה נכנסו עם אלות ותקפו את הנערים''

עדות נוספת לתקיפת הנערים בפיצריה במרכז אורן: ''היה לנו מזל שלא הלכנו לשם באותו יום, אבל הבן שלי היה בפיצריה, ניסה לסייע לנערים והותקף בעצמו'', מספרת האם. עדי ראיה: ''המקום נראה כמו לאחר פיגוע''

כתמי דם על רצפת הפיצריה באורן (צילום שהופץ ברשתות ללא קרדיט)

עדות חדשה מתקיפת הנערים בפיצריה באורן - שארעה לפני שבוע בדיוק, ביום שלישי - במהלכה נפגעו שני נערים ונזקקו לטיפול רופאי ואחרים, שנכחו במקום, נפגעו באורח קל. ''נכנסו לפיצריה שלושה אנשים עם אלות ושניים המתינו בחוץ. הם היכו את הנערים הדתיים שאכלו פיצה. חבר שלי היה בפיצריה והוא התערב. היה להם אלות. הם פתחו לאחד הנערים את הראש, השני שבר את היד, חבר שלי נפצע במצחו. הוא סבל לאחר מכן מסחרחרות'' - כך מספרת חברתו של צעיר, בן 24, שנקלע שלא מרצונו לתקיפת שני תלמידי ישיבה במרכז אורן בבאר שבע.

אימו של הצעיר שנקלע לאירוע, מספרת כי באותו יום בנה שכח את הטלפון שלו בבית והיא לא חשב בטוב. ''במזל לא היינו שם. זה מקום שכולם מכירים, הולכים לשם עם הילדים ובמזל ביום האירוע, לא היינו שם''.  אימו של עציר מספרת כי בנה למד עזרה ראשונה: ''הוא לא סיים את הקורס, אבל ידע להגיש עזרה לבחורים''. 

נכון להיום, המשטרה עצרה רק חשוד אחד, מתוך החמישה שהיו שם על פי עדי ראיה, תושב חורה וחקירתו נמשכת. עדי ראיה למקרה טוענים כי לא מדובר באירוע פלילי, אלא במעשה אלימות על רקע לאומני. התוקפים זרעו הרס במקום, שנראה כמו לאחר פיגוע: כתמי דם בכל מקום, גם במטבח, אליו רצו העובדים להימלט מאימת התוקפים.

באי המרכז המסחרי הותיק בבאר שבע מתריעים מזה זמן רב על אובדן הבטחון האישי במקום: ''זה לא סוד שבאות כנופיות ומשליטות פה טרור. לפיצריה מגיעים כולם: תלמידים, הורים עם ילדים, ילדים שרוצים לאכול משהו חם אחרי הבית ספר. אם היו שם ילדים או נשים, מי יודע מה היה קורה'', סיפרה אישה ששמעה על המקרה בדיעבד. 

חקירת המקרה נמשכת, שכן מחמשת המעורבים, רק אחד נעצר.  

תגובות

End of content

No more pages to load