• 15 אפריל 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

8 נעצרו בטרנר, 6 נפגעו מעשן, הקשר עדן זמיר נפגע בראשו

אלימות בטרנר: 8 אוהדים נעצרו, 6 נזקקו לטיפול בעקבות שאיפת עשן אבוקות וקשר הפועל עדן זמיר נפגע בראשו ופונה בניידת טיפול נמרץ, כשהוא סובל מזעזוע מוח קל

עשן האבוקות. אוהדים נזקקו לטיפול רפואי (צילום סלולרי)

''הפעם הגזימו. היינו במשחק של הפועל מול בית''ר ירושלים, אוהדים של בית''ר הדליקו אבוקות, העשן עף לכיוון שלנו והיה ממש מחניק. פשוט הלכנו הביתה, כי הייתה אווירה ממש לא טובה וראינו את המשחק בטלוויזיה'', מספר נתן, שמתגורר בנחל עשן, שאינה רחוקה מאיצטדיון טרנר. נתן לוקח את הילדים שלו למשחק (בני 10 ו-16) ולפעמים מצטרף אליו אביו. אתמול, הוא מספר, ''היה פשוט אלים מדי, לא משהו שהייתי רוצה להיות שם עם הילדים שלי''.

וידאו: עשן האבוקות בטרנר (צילום סלולרי)
​​​​​​​

במהלך המשחק בין הפועל באר שבע לבית''ר ירושלים נעצרו שמונה אוהדים שהדליקו אבוקות במהלך המשחק וגרמו נזק לרכוש באיצטדיון. שישה צופים במשחק פונו לטיפול רפואי, אחרי שחשו ברע מעשן האבוקות.

המשטרה עצרה תחילה תושב ירושלים, כבן 24, שהדליק את אחת האבוקות. אחריו, נעצרו במהלך המשחק נעצרו 6 אוהדים נוספים  אשר עפ"י החשד ביצעו שימוש פחזני באש או בחומר דליק ואוהד נוסף בחשד לגרימת נזק לרכוש.

כאמור, סה"כ נעצרו 8 אוהדים (שבעה תושבי ירושלים ואחד תושב באר שבע) בהם שני קטינים כבני 17 (אחד תושב ירושלים ואחד תושב באר שבע). החקירה נמשכת. 

"לא נאפשר כל גילוי אלימות בתחומי האצטדיון ומחוצה לו או התנהגות שיש בה משום סכנה לציבור והפרת הסדר הציבורי. חקירת מקרים אלו נערכת תוך כדי משחק ולאחריו ותכליתה הרחקתם של החשודים המעורבים מהמרחב הציבורי סמוך ככל הניתן למועד ביצוע העבירה והרחקת הגורם המסכן", כך נמסר מהמשטרה.

ולא רק שימוש אסור באבוקות היה שם:  שחקן הפועל ב"ש עדן שמיר פונה ע''י איחוד הצלה לביה"ח לאחר שנפגע בראשו.

צוות ניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה פינה לפני זמן קצר את קשר הפועל תדיראן באר שבע, עדן שמיר, לביה"ח סורוקה לאחר שנפגע בראשו. מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה, מושיקו מוסקוביץ, מסר כי "שמיר נפגע בראשו במהלך משחק נגד קבוצת בית"ר ירושלים לאחר שנגח בראשו של שחקן אחר. על פי בדיקה שנערכה במגרש נראה כי הוא סובל מזעזוע מח קל". מוסקוביץ הוסיף "כמו כן טופלו על ידי פרמדיקים וחובשים של איחוד הצלה 6 אוהדים שנפגעו משאיפת עשן בעקבות השלכת רימוני עשן במקום".

תגובות

End of content

No more pages to load