• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו בנזקי הסופה: אוהלים עפו בבסיס צה''ל בנגב, עצים קרסו בב''ש

כמה דקות של רוחות עזות בנגב הפסיקו כדי לזרוע הרס: בבסיס בנגב אהל ניתק ממקומו ופגע בחייל. בבאר שבע: עצים קרסו

עץ שקרס בעיר העתיקה (צילום: באר שבע ביחד)

כמה דקות של רוחות עזות הספיקו כדי לגרום נזקים בנגב: בבסיס צה''ל אוהלים התנתקו ממקומם. אחד האוהלים עף על חייל ופגע בו. החייל נפגע באורח קל. בבאר שבע הוזנקו צוותי מד״א לרחובות שאול המלך ובזל, שם קרס עץ בן כמה עשרות עשרות שנים.  ענפים שקרסו על מכוניות ולמרבה המזל באירועים אלו בבאר שבע לא היו נפגעים.  במד״א שבים ומזכירים לציבור לאבטח ולקשור חפצים היכולים לעוף ברוחות ולפגוע בעוברי אורח.

וידאו: אוהל עף על חייל בבסיס בנגב (צילום סלולרי)
​​​​​​​

עצים קרסו גם בעיר העתיקה בב''ש. מדובר בסופת אבק פתאומית, קיצונית, שאינה אופיינית לעונה זו של השנה. בעוד שבערי המכזר והצפון יורד גשם, בנגב ובערבה סופות החול הקשו על הראות. במהלך הלילה צפוי גשם, לקראת יממה קרה נוספת, מחר, שישי.

נזקים בשכונות בבאר שבע (צילום: באר שבע ביחד)​​​​​​​

בחבל אשכול היו הפסקות חשמל בכמה יישובים. בחברת החשמל שבים ומדגישים, כי אין אפס הפרעות ונזקים ברשת החשמל ובשל הרוחות החזקות  והגשמים  במקרה של נזקים ברשת החשמל יורגשו הפרעות באספקה, וזאת, על אף ההיערכות הנרחבת.

רץ בוואטצאפ​​​​​​​

כמו כן, מחברת החשמל מבקשים מהציבור לגלות ערנות ולדווח מידית על חוטי חשמל קרועים או נזקים אחרים לרשת החשמל. חברת החשמל פועלת לתיקון נזקים והחזרת אספקה סדירה מהר ככל שניתן, יחד עם זאת חשוב לציין, כי לעיתים, בשל אופי הפגיעה ברשת, משך הטיפול עשוי להימשך מספר שעות.  במקרה של פגיעות ברשת הולכת החשמל, קריעת חוטים או כל מפגע אחר, הציבור יכול לפנות לחברה דרך יישומון חברת החשמל, דף הפייסבוק, אתר האינטרנט של החברה, מרכזי השירות 103 ושירות הודעות מסרון למספר 0557000103.


תגובות

End of content

No more pages to load