• 15 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: שדד והיכה נכה צה''ל שהיה בדרכו לטיפול רפואי

פרקליטות מחוז דרום הגישה כתב אישום נגד אימן בטיחאת, תושב הפזורה, על פיו שדד ותקף בן 70, נכה צה''ל ולאחר מכן, ניסה לגנוב קפוצ'ון מקניון הנגב

צילום הדמיה: picturexv / נחלת הכלל

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום, חמישי, לבית המשפט המחוזי בב"ש, כתב אישום נגד תושב הפזורה הבדואית, אימן בטיחאת (29) ,  אשר שדד ותקף אדם מבוגר בן 70, שהיה בדרכו לטיפול רפואי בב"ש.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש לבית המשפט באמצעות עו"ד אביב דמרי, ב-1 בדצמבר, 2019,  כאשר הבחין הנאשם במתלונן שהגיע למכון מ.א.ר בב"ש לשם ביצוע בדיקה רפואית, ניגש אליו, לפת אותו בחוזקה מאחור ותקף אותו תוך שהוא דורש את כספו. המתלונן נאבק בנאשם, אך הנאשם לא הרפה, הפילו ארצה, חבט במכות אגרוף בראשו עד שהצליח לחטוף את תיקו של המתלונן וברח מהמקום. הנאשם נעצר לאחר שניסה לגנוב קפוצ'ון מחנות "פוקס" בקניון הנגב.

שדד נכה צה''ל  - והלך לגנב מחנות

המתלונן, תושב באר שבע בן 70, חנה את רכבו בסמוך למכון מ.א.ר, והחל לפסוע בשביל הגישה אל כניסת מכון מ.א.ר, כשהוא נושא עימו את תיקו האישי.  הנאשם הבחין במתלונן, ניגש אליו ולפת אותו בחוזקה מאחור כשהוא עוטף אותו באיזור המותן, וצועק לעברו "איפה הכסף?". המתלונן המופתע ניער את הנאשם ממנו, וזז לעבר הקיר הסמוך. 

הנאשם שוב ניגש מול המתלונן ושאל אותו "איפה הכסף?", כאשר במקביל הנאשם אחז את המתלונן בחוזקה בחולצתו באזור החזה.  בתגובה לכך המתלונן דחף את הנאשם ממנו. הנאשם נפל אל הקרקע כאשר הוא מושך עימו את המתלונן, שנפל יחד איתו. 
בהמשך, בעוד המתלונן שרוי על הקרקע, שוב פנה הנאשם אל המתלונן וצעק לעברו "איפה הכסף", כאשר הוא רוכן מעל למתלונן השרוע על הקרקע. בעוד המתלונן ניסה להדוף את הנאשם, הנאשם הרים את חולצתו של המתלונן מאיזור הבטן ושם אותה על ראשו של המתלונן. מיד לאחר מכן, הנאשם חבט במכות אגרוף בראשו של המתלונן ומשך את התיק מכתפו. 

לאחר שהנאשם הצליח לחטוף את התיק מהמתלונן, ברח ביחד עם התיק, אל איזור החניה. המתלונן נשאר שכוב על הרצפה והחל לצעוק לעזרה ובהמשך התקשר למשטרה. כתוצאה ממעשיי הנאשם, נגרמו למתלונן שריטות באיזור הפנים, מכות יבשות בגופו והוא חש כאבים בגופו. המתלונן בטרואמה עד לעצם היום הזה, ואיננו יוצא לבדו מהבית. הנאשם ברח עם התיק כשבתוך התיק מצוי ארנק, המכיל שלושה כרטיסי אשראי, כרטיס חבר בקופת החולים, רישיון נהיגה, תעודת נכה צה"ל, תעודת אזרח ותיק, רב קו וכרטיס הנחות של "חבר", השייכים למתלונן. 

בהמשך, הנאשם הלך אל קניון הנגב הנמצא בקרבת מקום האירוע.  הנאשם נכנס אל חנות הבגדים "FOX" נטל קפוצ'ון בשווי 129.90 ₪ מהחנות, הכניסו מתחת לחולצתו באזור הבטן ויצא מהחנות. עם יציאתו החל לצפצץ זמזם הביטחון שהיה על הקפוצ'ון. ס.א, עובדת החנות, שהבחינה בנאשם, רצה אחריו והזעיקה את איש הבטחון של הקניון.  הנאשם ברח במהירות מהחנות, יצא מהקניון וזרק את הקפוצ'ון בסמוך חנית הרכבים.  איש הביטחון זיהה את הנאשם ותפס אותו. בכיסו האחורי של הנאשם נתפסו 3 כרטיסי אשראי וכן כרטיס חבר של קופת החולים השייכים למתלונן. הקפוצ'ון הוחזר לאנשי החנות.

תגובות

End of content

No more pages to load