• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ראשוני: 1,100 משרות נוספות בסודה-סטרים בנגב

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, הנמצא בביקור בב''ש, בישר כי 1,100 עובדים נוספים ייקלטו במפעל סודה סטרים בפארק עידן הנגב שברהט

השר אלי כהן בב''ש (צילום: רחל אליה)

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן בישר לפני דקות, כי 1,100 עובדים חדשים ייקלטו במפעל סודהסטרים, הנמצא בפארק עידן הנגב ברהט. השר אמר את הדברים בביקור בב''ש. 

חברת סודהסטרים פועלת ב-42 מדינות ברחבי העולם, בקרב כ-10 מיליון צרכנים. שווי השוק שלה הגיע במהלך 2011 לרמה של מעל מיליארד דולר. בישראל מפיצה "סודהסטרים" גם את מכשירי סינון המים "בריטה". כיום, המכשירים של החברה מיוצרים במפעל ברהט והסירופים במפעל באשקלון. ב-20 באוגוסט 2018 הודיעה פפסיקו כי היא רוכשת את סודהסטרים ב-3.2 מיליארד דולר.

וידאו: השר אלי כהן בבאר שבע, מתייחס לענייני היום (צילום: רחל אליה)
​​​​​​​


המפעל בנגב נחשב מפעל לדוגמא: מועסקים בו יהודים, נוצרים ומוסלמים, תושבי האיזור. מדובר במפעל עם גאוות יחידה ותרבות ארגונית לדוגמא, הדוגלת בשיוויון הזדמנויות. חברת סודהסטרים נחשבת לחברה שומרת סביבה, שכן מכשירי הסודה מסייעים להפחית את צריכת המשקאות מוגזים בבבקבוקים חד פעמיים. 

השר הכהן אמר במהלך הפגישה, כי הממשלת ומשרדו פעלו בשורה ארוכה של חוקים, הסרת חסמים והענקת תמריצים לעסקים קטנים, למפעלים וליזמים בפריפריה, על מנת לעודד את התעסוקה והייצור. לדבריו, פגש בבאר שבע אנשים שהחליטו ליזום ולעשות, עבדו קשה והצליחו. 

תגובות

End of content

No more pages to load