• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מצ''ח חוקרת: חייל בביסל''ח 314 התעלל בחתולה - והביא למותה

התעללות חמורה בגורת חתולים חסרת ישע ובבעלי חיים נוספים בבסיס חיל האוויר ליד חצרים: מצ''ח חקרה חייל. צה''ל: ''רואים בחומרה פגיעה בבע''ח''

גורת החתולים. נפטרה כעבור ימים (צילום סלולרי)

מזעזע: המשטרה הצבאית חוקרת חשד למקרי התעללות בבעלי חיים בבסיס ביסל''ח. החקירה נפתחה אחרי שקצין במילואים הבחין בחתולה, שקודם לכן הייתה בריאה, כשהיא אפטית ונראית במצב לא טוב. הוא הבהיל את החתולה לוטרינר פרטי באשדוד, אשר הבחין כי על החתולה נשפך חומר ממיס שומנים, שגרם לכוויות קשות בגופה ולמותה בייסורים. 

בעקבות תלונה על המקרה, המשטרה הצבאית החוקרת ניהלה חקירה סמויה ועיכבה לחקירה עובד מטבח בבסיס. בין היתר, נבדקים מקרי התעללות נוספים בבעלי חיים שאירעו בבסיס. אתי אלטמן, מעמותת תנו לחיות לחיות קיבלה את המידע על המקרה המזעזע והמצער: ''גורה בת 3 חודשים הובאה אל וטרינר לפני שבועיים וחצי כשהיא ספוגה במסיר שומנים. ביום חמישי האחרון היא לא שרדה עוד, מאחר ורוב העור בגופה הפך לנמקי - ונפטרה''. 

מסיר שומנים הינו חומר בסיס חזק מאוד  שסגולות הניקוי שלו מבוססות על כך שהוא מפרק חומר אורגני מהר יותר משהוא מפרק את הכלי שמנקים.במגע עם העור הוא גורם לכוויות קשות.

מדובר צה''ל נמסר: ''בנושא נפתחה חקירת מצ"ח, ובסיומה יועברו הממצאים לבחינת הפרקליטות הצבאית. יודגש כי צה"ל רואה בחומרה כל פגיעה בבעל חיים, וימשיך לפעול באופן נחרץ למיצוי הדין עם כל מי שיבצע מעשים אלו בקרב משרתיו''.

תגובות

End of content

No more pages to load