• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גנץ: ''נתניהו שם את ענייניו האישיים לפני אתגרי המדינה''

ראש הממשלה נעדר מטקס האזכרה השנתי לדוד בן גוריון, ראש כחול-לבן ביקר אותו בחריפות: ''אני דיברתי על אחדות מהיום הראשון//

ח''כ בני גנץ ברמת נגב (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

יו"ר ''כחול לבן'', רא"ל (במיל.) ח"כ בני גנץ סייר היום, רביעי, במועצה האיזורית רמת נגב, בדרכו לשדה בוקר לאזכרת השנתית לדוד בן גוריון. אליו הצטרפו ראש המועצה האזורית רמת נגב, ערן דורון וחברי הכנסת פנינה תמנו שטה, רם שפע ואלון שוסטר .

לעיתונאים אמר גנץ: "בן גוריון כיהן כראש ממשלה סיים את תפקידו והלך והתיישב בשדה בוקר, כך נהגו גם ראשי ממשלה אחרים כמו גולדה מאיר, מנחם בגין וגם אהוד אולמרט, שלא שמו את עצמם לפני המדינה ולפני היעדים שהוא בעצמו מדבר עליהם. אני מקווה שלא נגיע לבחירות שלישיות למרות כל ההצהרות אנחנו רוצים אחדות ואני מדבר על אחדות מיומי הראשון''.

בתשובה לשאלת ברנז'ה news מה תגובתך לנסיעת ראש הממשלה נתניהו לפורטוגל תוך ביטול השתתפותו בטכס האזכרה הממלכתי לדוד בן גוריון? אמר גנץ: "אני לא הייתי מתכנן שום נסיעה לפורטוגל ביום האזכרה לבן גוריון. צר לי שנתניהו איכפת לו מעצמו לפני המדינה. זה מרחב הקושי שאיתו אנחנו מתמודדים נתניהו תמיד לפני המדינה".

 בהתייחסו  לטענות כי יאיר לפיד הוא שמונע ממשלת אחדות,  אמר גנץ: "כחול לבן זאת מפלגה עם שיח מגוון, הליכוד מפריח טענות שווא כי נתניהו מעמיד את אתגריו האישיים לפני אתגרי המדינה, נתניהו רואה עצמו לפני כולם''.

תגובות

End of content

No more pages to load