• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משנה ייעוד: מלון ייבנה במתחם מבנה

במלון החדש יהיו 180 חדרים, במתכונת מלון עירוני והוא ישרת את עובדי האוניברסיטה, סורוקה ועוד. בוועדה המחוזית מסבירים כי המתחם, כמו מתחמים דומים באזור, עובר שינוי בתמהיל העסקים שלו

כך ייראה המלון (צילום הדמיה: אול אין 2)

הועדה המקומית באר שבע אישרה להפקדה תכנית להקמת מלון עירוני בגודל של עד 180 חדרים. המלון ממוקם באזור המסחר שבמרכז העיר, במתחם מבנה (הידוע כמתחם one) ממול לביג.  המתחם, כמו מתחמים דומים באזור,  עובר שינוי בתמהיל העסקים שלו ובמסגרת מגמה זו יתווסף בית מלון, על חשבון חלק מהמסחר הקיים.

מגמת עירוב השימושים מיושמת בתכנית זו, כך שבנוסף לשימושים הקיימים יוקם מלון עירוני שיהנה מהמסחר הקיים במפלס הרחוב ויתרום לעיר בכך שיחייה את החזית לרחוב יצחק נפחא. החזית תכיל כניסה למלון, הסעדה ומסחר.

לדברי האדריכל רם מרש, הבעלים של משרד מרש אדריכלים שמתכנן את המלון "גם באר שבע עולה על מפת עירוב שימושי מלונאות באזורי תעסוקה, ומצטרפת למקומות נוספים עם מלונות מסוג זה שהוקמו באזורים שהיו בעבר עם אופי מסחרי תעשייתי דוגמת אזור התעשיה של הרצליה פיתוח, רמת החייל בתל אביב ועוד".

הוא מוסיף כי "בבדיקה מקדמית שנעשתה ע"י יועץ תיירות, נמצא כי בבאר שבע יש ביקוש ללינה מסוג של מלון עירוני, הנובע מפעילות הגופים הגדולים הפועלים בעיר כמו אוניברסיטת בן גוריון, בית חולים סורוקה, חברות היי טק, צה"ל  כי"ל ועוד.  היותה של באר שבע שער לתיירות בנגב והתפתחותה כמטרופולין הדרומי של ישראל מחייבת הקמת חדרי מלון נוספים".תגובות

End of content

No more pages to load