• 14 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם נעדרת מאשקלון, שנפלה לתוך פח מוטמן, הושלכה באתר אשפה בב''ש?

חשש כבד לחיי טקלין אסרס, מאשקלון, שנעלמה מביתה - ומצלמת אבטחה חשפה כי נפלה לתוך פח מוטמן, בו איבדה הכרתה ומשערים כי הועברה במשאית אשפה לאתר דודאים ליד ב''ש

החיפושים באתר דודאים (צילום: משטרת ישראל)

האם תושבת אשקלון מעדה לתוך פח מוטמן סמוך לביתה, איבדה הכרתה - והושלכה יחד עם תכולת הפח, מאות קילוגרמים של אשפה, לתוך המשאית, אשר פרקה את תכולתה באתר האשפה דודאים ליד באר שבע?

כוחות משטרה ומתנדבים רבים ממשיכים גם הבוקר (א׳) בסריקות אחר הנעדרת טקלין אסרס, תושבת אשקלון. מיום שישי מתמקדים החיפושים באתר הפסולת ״גני הדס״ בדרום במקביל למקומות נוספים בעיר אשקלון והסביבה. 

רגע הנפילה לתוך הפח (צילום מסך מתוך מצלמת אבטחה)

אסרס טקלין, בת 36, אם לשלושה, נעדרת מביתה מאז יום רביעי שעבר. היא יצאה מביתה סמוך לשעה שש לפנות בוקר. יעל פי תיעוד מצלמות האבטחה, היא מעדה ככל הנראה לתוך פח אשפה מוטמן ואיבדה את הכרתה והועברה במשאית זבל לאתר פסולת "גני הדס".

וידאו: תיעוד הנפילה (מצלמת אבטחה), החיפושים בגני הדס (דוברות משטרת ישראל) / עריכה: דני בלר

מהמשטרה נמסר כי ''החל מיום שישי הוסטו עיקר החיפושים אחר הנעדרת טקלין אסרס, תושבת אשקלון שהעדרותה דווחה ביום רביעי האחרון, לאחר שהחקירה יחד עם מתנדבי המשטרה ביחידת החילוץ עציון - יהודה העלתה כי היא ככל הנראה היא נכנסה אל תוך מטמנת אשפה סמוך לביתה. מיד עם תפנית זו, החלו בדיקות מול חברת פינוי האשפה בעיר אשקלון ובאתר המטמנה ״גני הדס״ ו״דודאים״ על מנת למקד את החיפושים בין מאות ואף אלפי טונות אשפה שבמקום. בשל כך, מיום שישי פועלים במקום שוטרים רבים ומתנדבים בסיוע רב של הנהלת האתר ועובדיה, וזאת במקביל להמשך הפעולות הרבות שממשיכות בעיר אשקלון''.

בלילה שלפני היעלמה, היא חגגה את מסיבת בר המצווה של בנה הבכור. בתחילה לא עלה חשש שנעלמה ומשפחתה סברה כי יצאה לטייל או לבקר חברים. משנקפו השעות והיא לא יצרה קשר, עלה חשש כבד לגורלה. בני משפחתה זכרו כי יצאה מביתה עם שקיות אשפה ומצלמת אבטחה קלטה מה שנראה רגע הנפילה. 

החיפושים באתר דודאים (צילום: דוברות המשטרה) ​​​​​​​

המשטרה מחפשת מאמצים, יחד עם אנשי זק''א ומתנדבים, בחיפושים באתר האשפה גני הדס ויש חשש לגורלה. מקרי נפילה של אנשים בוגרים התרחשו לא אחת בבאר שבע, בין היתר של מי שמחפשים ''מציאות'' בפחים, בקבוקים ריקים ועוד, מכניסים חצי גוף לתוך הפח המוטמן ומועדים פנימה. בלא מעט מקרים, חולצו מבוגרים מתוך הפחים כשהם סובלים מפגיעות וקשיי נשימה.

מפה: אתר גני הדס, בדודאים, בקרבת העיר באר שבע (גוגל מפות)
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load