• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הומלס התייצב במשטרת ב''ש והודה: ''הרגתי אדם''

תפנית בחקירת מותו של בן 60 ברחוב יחיא קפאח, לפני כחודשיים. תחילה המשטרה סברה כי אין חשד לפלילים, עד שאתמול בלילה דר רחוב התייצב בתחנת ב''ש והודה: ''גרמתי למותו של האיש''. היום הובא בפני שופט

הבית בו נמצאה הגופה (צילום: דוברות זק''א)

ב-1 בספטמבר,  התקבל במשטרת ישראל דיווח על מציאת גופת גבר בן 52 לחייו בביתו ברחוב יחיא קפח, בשכונת נאות לון בבאר שבע.  משטרת ישראל  פתחה בחקירת נסיבות המוות, שכן בשלב האירוע לא היו ברורות נסיבות מותו. בתחילה סברה המשטרה שאין חשד לפלילים. אתמול החקירה קיבלה תפנית מפתיעה.

המנוח הועבר למכון לרפואה משפטית להמשך חקירה פתולוגית של נסיבות המוות. הלילה הגיע לתחנת המשטרה בבאר שבע גבר בן 60, דר רחוב, אשר דיווח כי הוא גרם למותו של המנוח. החשוד הובא היום, שישי,  לבית המשפט בבאר שבע.

צוות זק''א בזירת האירוע (צילום: דוברות זק''א)

הגבר בן ה-60 נמצא בדירתו ותחילה חשבו כי הוא מחוסר הכרה. מאוחר יותר, הצוות הרפואי ראה שאין בו סימני חיים ונאלץ לקבוע את מותו. צוות זק''א הזועק לטפל בזירת המוות ולפנות את הנפטר. ההודעה במד''א התקבלה בשעה 10:17, אודות גבר מחוסר הכרה בדירה בבאר שבע. פראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 60 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

פראמדיקית מד"א חני בן דוד, סיפרה אז: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 60 שוכב מחוסר הכרה, עם חבלות בגופו. הוא היה ללא סימני חיים, ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".

המשטרה  פתחה בחקירת נסיבות המוות. באותו ערב מסרה המשטרה כי אין חשד כי מותו של האיש נגרם ממעשה פלילי. עתה, עדותו של דר הרחוב, הטוען כי גרם למוות, תגרום לחקירה להיפתח מחדש. 

תגובות

End of content

No more pages to load