• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שלושים שנה לנאות חובב

צובעים את הנגב בירוק – כנס לציון 30 שנות פעילות למועצת נאות חובב

צילום: Sight - film & photography

"המודל של מועצה תעשייתית הוכיח את עצמו כפתרון מנצח לאתגרים שעלו לאורך השנים."  כך פתח אמש ראש מועצת נאות חובב – עו"ד גדי אלפסי את הכנס צובעים את הנגב בירוק לציון 30 שנות פעילות למועצה התעשייתית.

הוא ציין כי "המשימה של המועצה היא משימה לאומית שבעיקרה נדאג לקידום התעשייה בנגב לצד שמירה על איכות הסביבה  וכי בכוונת המועצה להקים מרכז להכשרה מקצועית, שיתן מענה להכשרת עובדים למפעלי פארק התעשייה. העובדים הללו יתפרנסו בכבוד ויחושו שייכות למקום."

Sight - film & photography :צילום

אמש במפעל טבע טק נערך הכנס "צובעים את הנגב בירוק" בהשתתפותם של אישים בכירים ומשפיעים מעולם התעשייה, היזמות, הפיתוח והסביבה ובמעמד שר הפנים- אריה דרעי.

השר אריה דרעי שהיה שותף לפני 30 שנה להחלטה להקים מועצה תעשייתית סיפר על הדברים שהובילו אותו לקמת המועצה התעשייתית ואיך החלטה זו הפכה את המטרד הסביבתי לעוגן חברתי וכלכלי ונגב ונכס לאומי חשוב למדינת ישראל.

השר התייחס גם למהפכה הסביבתית שעבר הפארק האקט תעשייתי נאות חובב ועל העתיד הגדול שעוד צפוי לפארק.

לאחר סבב הברכות התחילו הפאנלים המרכזים, אשר דנו בעתיד התעשייה בפארק ובאפשרויות הפיתוח, תוך שמירה על איכות הסביבה בתעשייה.    

הכנס שנערך באודיטוריום מפעל טבע טק, משך אליו יזמים ואנשי תעשייה וכלכלה רבים.

עוד השתתפו בכנס....

חן ליכטנשטיין – מנכ"ל ונשיא חברת אדמה, שי רינסקי – מנכ"ל משרד התעשייה והסביבה, משה גאון – בעלים ויו"ר גאון השקעות בע"מ, אלוף במיל' יאיר נווה – ראש מנהלת המעבר לנגב של אלביט תע"ש, , גיא סמט – מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, ועוד רבים וטובים שמאמינים בעתיד של הפארק ופיתוח הנגב.    

וכפי שזה נראה העתיד של הפארק ירוק וזוהר מתמיד!

תגובות

End of content

No more pages to load