• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד החשוד ברצח תושב נתיבות

ב-27 באוקטובר נדקר תושב נתיבות ומאוחר יותר, נפטר מפצעיו. היום יוגש כתב אישום נגד תושב העיר, בן 28, שנעצר בתום חקירה

זירת הדקירה בנתיבות (צילום: אליאור כהן, דוברות איחוד הצלה)

בסיומה של חקירה מורכבת אשר נוהלה ביחידה מרכזית של משטרת ישראל פוענח חשד להרצחו של תושב נתיבות. ב-27 באוקטובר התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות קטטה בסמוך למרכז מסחרי בנתיבות ופצוע שנזקק לטיפול רפואי.  שוטרים הגיעו למקום, נאספו ממצאים ונפתחה חקירה.

אותו הערב עם ההודעה בדבר מותו של הפצוע, תושב נתיבות בן 36, ובסיומה של הערכת מצב, הוטלה החקירה על היחידה המרכזית במרחב הנגב.

וידאו: זירת הרצח בנתיבות (צילומים: דוברות איחוד הצלה, דוברות מד''א)
​​​​​​​

במהלך החקירה נודעה זהותו של חשוד במעשה, אשר על פי החשד היה בבריחה, וב-30 באוקטובר נעצר חשוד בן 28, תושב נתיבות ונעצרו חמישה חשודים נוספים בחשד למעורבות באירוע ובסיוע לאחר מעשה. עם התמשכות החקירה השתחררו החמישה בתנאים מגבילים בבית המשפט.

עם התקדמות החקירה עלה כי על פי החשד, בליל האירוע, החשוד פגש בקורבן במרכז המסחרי אז מהלך דין ודברים שלף סכין ודקר אותו דקירה אחת קטלנית בצאוורו ונמלט עד לאיתורו ומעצרו בידי המשטרה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והיום צפויה הפרקליטות להגיש כנגד החשוד כתב אישום בגין המיוחס. 

"משטרת ישראל השתמשה במיטב האמצעים והמשאבים בחקירת האירוע. זמן ומקום לא יהוו מפלט לחשודים בביצוע עבירות פליליות", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load