• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עמיר פרץ בב''ש: ''מבין את רוביק שלא פעיל פוליטית, יש לו אילוצים''

יו''ר העבודה (ותושב הנגב) עמיר פרץ, ביקר אתמול בסניף בב''ש, במטרה לחדש את ימי הזוהר שלו. ''אין לי בעיה עם הליכוד, לא הייתי צריך את גנץ להצטרף לממשלה, אבל לא נעשה זאת עם ביבי''

שומעים ומשמיעים. פגישת חברי העבודה בב''ש (צילום: באדיבות יהודה אלוש)

ח''כ עמיר פרץ ביקר אתמול, שלישי, בסניף מפלגת העבודה בבאר שבע, במסגרת המאצים שלו לבצע ארגון מחדש במפלגה הותיקה, שהייתה פעם מפלגת שלטון ואילו בכנסת ה-22 מונה רק 6 ח''כים, במסגרת העבודה-גשר. פרץ נפגש עם פעילי וחברי המפלגה בב''ש וסיפר על תוכניותיו לבצע שינויים בסניפי המפלגה.

בין היתר, העירו הנוכחים כי מפלגת העבודה אינה נוכחת בהנהגת העיר וכלל אל התמודדה בבחירות האחרונות לראשות העירייה, למרות שראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ, היה במקום חבר המפלגה. פרץ הסביר כי הוא מבין את רוביק, שכראש עירייה צריך לעבוד מול משרדי הממשלה ועל כן יש לו אילוצים שאינם מאפשרים לו להיות מזוהה פוליטית עם המפלגה שצמח בה. 

לחדש ימים כקדם. מפגש העבודה בב''ש (צילום: באדיבות יהודה אלוש)​​​​​​​

פרץ הסביר עוד, כי אין לו בעיה להצטרף לממשלה אחדות לצד הליכוד וכי הבעיה אינה עם הליכוד, אלא עם נתניהו והחקירות המתנהלות נגדו. הוא סביר כי אינו צריך א גנץ או כל מפלגה אחרת לעשות את הצעד: "אני לא מתכוון להצטרף לממשלת נתניהו גם אם כחול לבן כן סוגרים הערב עם ביבי. אבל, עם מועמד אחר בליכוד כן. יכולתי להצטרף לממשלת ביבי ללא תיוון של כחול לבן...
כן בהחלט נצטרף לממשלה עם הליכוד כן אבל, עם ביבי לא".

סניף מפלגת העבודה בבאר שבע היה אחד התוססים והפעילים בארץ והיה ממוקם מול משכן אמנויות הבמה. עם השנים, הפעילות בו פחתה, חברים נטשו וחדשים לא באו. בימי הזוהר של הסניף פקדו אותו חברי הכנסת אורי סבג יבל''א, וז'אק אמיר ז''ל, בנץ כרמל ועוד. ראש העיר המיתולוגי של ב''ש, אליהו נאוי ז''ל, היה מקורב למפלגה. אלא שעם השנים והשינויים בחברה הישראלית ובמיוחד, בדרום, המפלגה איבדה מכוחה. 


תגובות

End of content

No more pages to load