• 08 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחנך הסינמה סיטי: ''הכי גדול במזה''ת, הכי מפואר שנבנה אי פעם''

בעלות של יותר מחצי מיליארד שקלים, ובנייה שארכה שבע שנים, נפתח הבוקר מתחם הסינמה סיטי, שהוא המפואר ביותר שנחנך בישראל

(צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל

מתחם הבידור ,הבילוי והפנאי  "סינמה סיטי באר שבע'' נחנך הבוקר, שלישי, בחגיגיות ובתקווה שיהווה מקום בילוי אטרקטיבי לכל תושבי המדינה.

יזם הנדל"ן יגאל דמרי ומשה אדרי, מבעלי ה''סינמה סיטי'' מימשו את חזונו של יזם הקולנוע לאון אדרי ז"ל, שהוא ואחיו משה ילידי דימונה והשקיעו כ-550 מיליון ש"ח במתחם הבידור המוגדר כגדול והמרשים שנבנה אי פעם בישראל והגדול ביותר במזרח התיכון.

וידאו: מבט על הסינמה סיטי (צילומים: יח''צ, ראיון עם משה אדרי: משה פריאל)
​​​​​​​

המתחם משתרע על פני 3 קומות בשטח של 50.000 מ"ר וכולל בין היתר קומה שלמה ובה 20 אולמות קולנוע מפוארים,  4 אולמות VIP, היכל מופעים,תיאטרון וכנסים, וכן מתחם הופעות ייחודי בשיתוף זאפה. עוד יהיו במקום מתחם החלקה על הקרח המשולב באטרקציית שלג ייחודית. במקום חנויות, מסעדות ובתי קפה .

מתחם הסינמה סיטי (צילום: יח''צ)

בעתיד תזכה העיר באר שבע ש"מוזיאון הקולנוע הישראלי" ישכון שם. ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ, בירך את היזמים והעלה על נס את דמותו של ליאון אדרי: "רוחו של ליאון ז"ל שורה פה במקום הזה כאן ועכשיו . כשאומרים על אדם 'זהו מפעל חייו' זה באמת מפעל חייו ושלא יהיה קל הדבר בעיני כולנו, לא רק התכנון והביצוע אלא גם האומץ והתעוזה להקים דבר כזה כאן אצלנו בבאר שבע. "אם יורשה לי אני חושב שזה אחד העוגנים התרבותיים החשובים ביותר"?

(צילום: יח''צ)

דנילוביץ כיוון את דבריו לממשלה ואמר: "שני שליש משטח מדינת ישראל כמעט ולא מיושב. זה צריך להדאיג את כולנו. הגיע הזמן שכולנו ביחד כמו היזמים הנהדרים האלה שהציבו רף הכי גבוה, נתנו ממיטב כספם ומרצם ואמרו 'אנחנו כאן' ולא חיכו לדברים אחרים כי אמרו העתיד נמצא כאן . ככה אנחנו מצפים שממשלת ישראל תקבל החלטות אמיצות ותתחיל להעדיף את האיזור הזה. אנחנו לא רוצים להיות בכותרות ולהתראיין רק כאשר יורים לפה טילים, אנחנו חלק מהחוסן הלאומי."

וידאו: ראיון עם מנהלת המתחם - לימור בן-חיים דאי(צילום: יח''צ)​​​​​​​

משה אדרי מבעלי הסינימה סיטי וחברת יונייטד מפיק סרטים והאיש המזוהה עם התעשייה המתחדשת של הקולנוע הישראלי אדם הידוע בצניעותו אמר בקול נרגש: "מרכז זה היה חלומו הגדול של אחי ליאון והוא נקרא על שמו. לצערי הוא לא זכה להיות כאן היום.  גדלנו בדימונה אנחנו חלק מהדרום והדרום הוא חלק מאתנו זו הסיבה שהיה חשוב לפתוח מרכז זה דווקא כאן".

וידאו: מהשידור החי שהועבר בדף של ברנז'ה NEWS 
​​​​​​​


לברנז'ה news אמר משה אדרי: "הרעיון היה של אחי ליאון זה היה חלום הכי גדול של חייו והוא בנה את זה והתוצאה לפניכם .אין פרויקט כזה בכל המזרח התיכון זה הפרויקט הכי גדול שנבנה ב50 השנים האחרונות".

תגובות

End of content

No more pages to load