• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עונש מאסר כבד על תושב ב''ש: תקף ושדד קשישים

6 שנים ו-9 חודשי מאסר נגזרו על אלי מלכה מב''ש, אשר תקף ושדד קשישים בעיר. בנוסף, הוטל עליו קנס והוא יידרש לפצות את קורבנותיו

(צילום הדמיה: PXFUEL / CC0)

"השתמשתי בסמים קשים, רק אחר כך התעוררתי והבנתי את כל חומרת המעשה. אני מתחרט על כל מה שקרה. אני מבקש שבית המשפט יבחן את האפשרות להקל עלי כמה שיותר" - כך ביקש אלי מלכה מבאר שבע מבית המשפט המחוזי, בעת הקראת גזר דינו. מכלה נאשם בכך כי תקף ושדד באכזריות קשישים בבאר שבע, גבר בן 72 ואישה בת 86 שנזקקה לאשפוז בעקבות המעשה.

לנאשם, כבן 42 ,גרוש ואב לשני ילדים, עבר פלילי מכביד הכולל הרשעות בעבירות רבות של אלימות, סמים, רכוש, ועוד, ובהן גם 2 עבירות של שוד בנסיבות מחמירות כך על פי גזר הדין.

''שירות המבחן התרשם כי הנאשם מקיים שיח כנה בדבר העבירות אותן ביצע ובהמשך לכך מביע חרטה וצער ומבין את העבירות שביצע כפוגעניות, ומצליח לגלות מודעות לרגשותיהם של נפגעי העבירה. עוד התרשם כי הנאשם מטיל את האחריות בביצוע העבירות על דפוסיו ההתמכרותיים ונעדר תובנות מעמיקות בדבר מהלך חייו והיעדר כישורי חיים המותאמים לגילו'', צויין בגזר דינו. 

''שירות המבחן התרשם כי נוצרו בחייו של הנאשם דפוסים התמכרותיים אשר מובילים לא פעם להתנהלות עוברת חוק. בנוסף התרשם מאדם אשר מצליח לגייס מוטיבציה ראשונית להשתלבות בטיפול אך אינו מצליח למצות תהליכים טיפוליים ובהמשך לכך סיגל התנהלות רצידיוויסטית'', נכתב.

על הנאשם נגזרו 6 שנים ו-9 חודשי מאסר. הוא גם ישלם קנס ויפצה את קורבנותיו בסכום כולל של עשרות אלפי שקלים. הוא יוכל לערער העל עונשו תוך 45 ימים. 

תגובות

End of content

No more pages to load