• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ברביעי נדע אם הולכים לאחדות או בחירות

כתבנו הפוליטי בילה את היממה הדרמטית בכנסת ועקב מקרוב אחרי המאמצים להקים ממשלת ימין לאומית ויציבה בראשות נתניהו - ולא ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימות הערביות. מחר, רביעי, נדע אם הולכים לאחדות או בחירות

(צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

כנס החירום של נתניהו הגיע ביום שני גם לכנסת. בישיבה שקיים ביום שני ראש הממשלה נתניהו  עם חברי בלוק הימין 55 במספר ועדכן אותם בתהליך המשא ומתן תוך כדי עקיצת יאיר לפיד ומפלגת כחול לבן. הוא הבהיר כי בכחול לבן מוכנים לוותר על הכל לטובת ישיבה עם החרדים "לפיד היה מוכן להניח פעמיים ביום תפילין וללבוש חליפה ושטריימל כדי שהחרדים יבואו לשבת אתו" כל חברי בלוק הימין הגיעו לכנס יומיים וחצי לפני שיפוג המנדט של יו"ר כחול לבן בני גנץ.

וידאו: דיווח בלעדי מהכנסת (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


נתניהו חזר והזהיר: "ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים היא ממשלת החלומות של חמאס חיזבאללה ואיראן ומקווה שליברמן לא יתן יד להקמתה''. "יש אפשרות אמיתית שתוך 48 שעות תקום כאן ממשלת מיעוט. הדבר הזה מהווה סכנה אמיתית למדינת ישראל אני רוצה להדגיש אני לא מדבר על ערבי ישראל אנחנו מדברים על חברי כנסת שתומכים בטרור. ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים היא  ממשלת החלומות של חמאס חיזבאללה ואיראן והיא תוביל לחגיגות ברמאללה ובטהרן".

''כחול לבן לא עושים זאת בשביל דת ומדינה חברי הסיעות החרדיות יכולים לספר לכם על כל המגעים שהיו איתם אם היה זה תלוי ביאיר לפיד ברגע האחרון הוא היה לובש שטרימל ומניח תפילין".

ראשי הסיעות החרדיות וסיעות הימין הביעו אמון בראש הממשלה והבהירו כי לא יצטרפו לממשלת מיעוט . השר אריה דרעי אמר: ''מאשימים את נתניהו בשמירת הבלוק והאמת היא שגם אם נתניהו יגיע למשא ומתן על כחול לבן לבד ללא הבלוק הם דורשים שהוא יהיה שני ברוטציה ולא ראשון .לכן זו הוכחה ברורה שהסיפור של הבלוק הוא תירוץ והם באמת לא רוצים אחדות".

לכנס הוזמן גם ראש עיריית אשקלון שאמר "קשה לי להאמין שדבר כזה יצא לפועל .אדוני ראש הממשלה השרים אנשי הקואליציה וגם האופוזיציה באתי לפה היום לומר לכם ''אין זמן למשחקים יותר'' . ידנו על העליונה בזכות ראש הממשלה על מה שקרה. רק לפני שבוע שמשפחות אפילו לא יכלו לעשות קידוש ולשבת לארוחת שבת ילדים וילדות עברו טראומה וחרדה'' .

''ממשלת מעבר זו פוגעת בצורה משמעותית בעיקר בעוטף עזה והדרום אני קורא לכם מפה ובגילוי נאות גם לחברי איווט ליברמן היחיד שתמך בי במערכת הבחירות אתה איש ימין חזק ודעתן אני קורא לך בשמי בשם תושבי אשקלון והדרום שאוהבים אותך אנחנו רוצים שסוף סוף תקבלו את ההחלטה הנכונה לא רוצים בחירות אנחנו לא בנויים לבחירות כספי הבחירות צרכים ללכת לצרכים החשובים''.

תגובות

End of content

No more pages to load