• 14 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: בן 66 מב''ש ביצע מעשים מגונים בילדה בת 9

על פי כתב האישום, הנאשם, אבי עמיר, בן 66, הוזמן לסייע בצביעת דירה, קרא לילדה וביצע בה מעשים מגונים. הוא היה נתון תחת צו פיקוח מכוח חוק ההגנה על הציבור מפני עברייני מין

(צילום הדמיה: whitesun12 / נחלת הכלל - המצולם אינו קשור לכתבה)

בית המשפט המחוזי בב"ש התיר היום לפרסום, כי נגד הנאשם אבי עמיר, בן 66 מבאר שבע, הוגש כתב אישום המייחס לו ביצוע מעשים מגונים בילדה בת 9.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רננה לוי מפרקליטות מחוז דרום (פלילי), הנאשם הוזמן על ידי משפחתה של הקטינה לסייע בצביעת דירה בבאר שבע. הקטינה הגיעה עם בני משפחה על מנת לסייע בצביעת הדירה. במהלך השהות בדירה, פעמים רבות, כאשר צבע הנאשם את אחד מחדרי הבית, ושהה בחדר לבדו, בעוד בני המשפחה האחרים שהו באחד מהחדרים האחרים, קרא למתלוננת וביקש ממנה שתבוא לעזור לו, וזאת בכדי שישהו לבדם, ועל מנת לבצע בה מעשים מגונים לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים.

הנאשם ביצע את המעשים, כשהוא נתון תחת צו פיקוח מכוח חוק ההגנה על הציבור מפני עברייני מין, לאחר שבעבר הורשע בביצוע עבירות דומות. התיק נחקר בתחנת המשטרה בבאר שבע. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של מעשים מגונים והפרת צו פיקוח. הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load