• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השוטר לאשתו: ''תזמיני אמבולנס, אני מגיע לרצוח אותך''

מח''ש הגישה לבית משפט השלום בב''ש כתב אישום נגד שוטר מהדרום, שהסתכסך עם אשתו - ואיים לרצוח אותה

כתב אישום: איים על אישתו ברצח (צילום הדמיה: LISA ROE / CC BY 2.0)

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתב האישום נגד שוטר מאזור הדרום בגין איומים על חייה של אשתו. 
 
​​​​​​​על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד נטלי חגי מהמחלקה לחקירות שוטרים, על רקע סכסוך שנתגלע בין השוטר לאשתו במהלך חודש אוקטובר, בהיותו במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש, התקשר אליה השוטר ואיים בפגיעה שלא כדין בחייה בכך שאמר לה בכעס כי הוא בדרכו מהמכללה לדירה והוסיף: "תזמיני אמבולנס, אני מגיע לרצוח אותך". ואכן, מיד לאחר השיחה החל השוטר בנסיעה לעבר הדירה, תוך שהוא נושא עמו את האקדח המשטרתי. 

בצר לה ועקב החשש לחייה, הודיעה אשתו של הנאשם מיד למשטרה על כך שהנאשם איים לרוצחה וכי הוא בדרכו אל הדירה. היא הונחתה לנעול את הדירה, להסתגר באחד החדרים ולא לפתוח לאיש, ובמקביל הוזנק לדירה כוח משטרתי.

סמוך לאחר שיחת האיום– בהיותו בנסיעה, בדרכו אל הדירה - התקשר השוטר אל אחיו וגם באוזניו איים ברצח בכך שאמר לו כי הוא בדרכו לרצוח את אשתו בדירה. האח ניסה להרגיע אותו ולהניא אותו מלעשות כן אך ללא הועיל. אף הפצרותיו של האח שהנאשם ייפגש עמו ולא יגיע אל הדירה כיון ששם כבר ממתינות ניידות משטרה עלו בתוהו והנאשם היה נחוש בדעתו וחזר ואיים לרצוח אותה תוך שאמר, בין היתר: "אם אני בא הביתה עכשיו אני רוצח אותה.. תקשיב טוב אני רוצח אותה.. אני בא במטרה להרוג אותה.. תשמע טוב שלא תגיד שלא אמרתי אני גומר אותה.. אתה לא מכיר אותי כשאני מכוון זה עד הסוף.. ...  ... אני בא עכשיו אני בא ורוצח אותה".
 
מח"ש ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו ולחילופין להורות על הקשחת התנאים המגבילים שהוטלו עליו.

תגובות

End of content

No more pages to load