• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שיר פרידה: אחרי 24 שנים, הדובר הוותיק אמיר רוזנבליט נפרד מאב''ג

באירוע מרגש, בהשתתפות בכירי אוניברסיטת בן גוריון, אנשי יחסי ציבור וחלק מעיתונאי ב''ש, נפרד הדובר הותיק אמיר רוזנבליט מהאוניברסיטה

אמיר רוזנבליט (במרכז), באירוע הפרידה מאוניברסיטת ב''ש (צילום: יח''צ)

באירוע בו נטלו חלק בכירי האוניברסיטה, מוזמנים מתחום יחסי הציבור וחלק מהעיתונאים הבאר שבעים, אוניברסיטה בן גוריון ערכה מפגש פרידה מהדובר הותיק, אמיר רוזנבליט, ששימש בתפקידו משך 24 שנים,  לצד הנשיאים פרופ' אבישי ברוורמן, פרופ' רבקה כרמי וכן ליווה את כניסתו לתפקיד של הנשיא הנוכחי, פרופ' דניאל חיימוביץ.

"אחרי 24 שנים בשירות האוניברסיטה, החלטתי לסיים את תפקידי בתחושה של סיפוק ומיצוי. היו לי שנים אינטנסיביות ומרתקות. פני אל אתגרים חדשים. אני מאחל לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב המשך פריחה, שגשוג ומצוינות אקדמית ומחקרית", נימק רוזנגליט את סיום תפקידו.

וידאו: קליפ לכבודו של אמיר רוזנבליט (אוניברסיטת בן גוריון)
​​​​​​​

הנשיא, פרופ' חיימוביץ הדגיש את תרומתו המתמשכת של רוזנבליט למיצוב האוניברסיטה כמוסד אקדמי מצוין ולהסברת פעילותה הענפה במגוון תחומים, תוך ניהול מוצלח של משברים בתקשורת.

אמיר רוזנבליט, בעל תואר הנו שני משולב בהיסטוריה ותקשורת, החל את דרכו המקצועית כעיתונאי ובין השאר היה עורכו הראשון של המקומון ''כל-בי'' (שנסגר, למרבה הצער, בשנת 2013), סופר עיתון ״דבר״ וג'רוזלם פוסט במשך שנים רבות. הוא שימש מאז שנת 1995 ועד לפרישתו לאחרונה, משמש כדובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

כמו כן, משמש רוזנבליט כדובר מועצת העיתונות בישראל וחבר הנהלה במספר ארגונים בהם: תיאטרון באר שבע, מועדון השחמט העירוני של באר שבע, תזמורת כלי הנשיפה העירונית ובית הלוחם בבאר שבע.

באירוע בהשתתפות דוברים, אנשי יחסי ציבור, בכירי האוניברסיטה וחלק מעתונאי ב''ש, רוזנבליט קיבל מגן הוקרה וחלק סיפורים וזכרונות רבים, משנות עשייתו הענפה. 

תגובות

End of content

No more pages to load