• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נהג הסעות לאימו של תלמיד בב''ש: ''הבן שלך מסריח, תקלחי אותו''

מ', תושבת באר שבע, לא האמינה למשמע אוזניה: נהג ההסעות, האוסף מדי בוקר את בנה הלומד בבית ספר משלב, השפיל אותו לעיני חבריו. עיריית ב''ש: ''הנהג הוחלף באופן מיידי''

ילדים בהסעה (צילום הדמיה: L.A. Shively / נחלת הכלל), סביבת המוסד החינוכי (גוגל מפות) (למצולמים אין קשר לכתבה)

''הבן שלך מסריח, תקלחי אותו!'' - זה מה שנהג הסעות תלמידים בב''ש אמר לאימו של תלמיד הלומד בחינוך המשלב בעיר, בנוכחותו ובנוכחות תלמידים אחרים והסייעת הנוחכת בהסעה, כך מספרת לברנז'ה NEWS אם הילד, תושבת שכונה ותיקה בעיר.

מ' אימו של התלמיד, לא ידעה איך להגיב: ''בני מאוד רגיש, הוא נפגע מאוד ולא רצה ללכת לבית הספר משך יומיים. אמרתי לנהג ההסעות שלא מדברים ככה לילד וביקשתי לדבר עם האחראים עליו. לא קיבלתי תשובה. בני ילד מאוד נקי, הוא מתקלח כל בוקר לפני צאתו לבית הספר וכאשר הוא חוזר הביתה וביום שזה קרה, אני יכולה להעיד שלא היה לו שום ריח. איך אומרים דבר כזה לילד? הילד היה בהלם ואני הייתי בהלם ולא הייתי מוכנה לעבור לסדר היום''.

הילד, בן 7, לומד בחינוך המשלב בבאר שבע, בכיתה ב' בבית ספר באחת השכונות.מדי בוקר אוספת אותו הסעה שגם מחזירה אותו  הביתה בתום יום הלימודים. 

''הילד מאוד נפגע. הוא ילד מאוד רגיש, שאוהב ללכת לבית הספר, אך בטח שדבר כזה פוגע בו בצורה קשה. הוא הסתגר, לא רצה ללכת לבית הספר משך יומיים. מי בכלל הנהג שיעשה דבר כזה לילד. כזה קרה, הודעתי מיידית לכל הגורמים, אבל יש לי תחושה שניסו לגבות אותו. הנהג עובד בחברה חיצונית, המעניקה שירות למנהל ההסעות של העירייה. אל ההסעה מתלווה סייעת.

''אין לי מושג מה עבר לנהג בראש, להגיד דבר כזה, אבל מה שבטוח, הוא שזה לא אמור לקרות, הוא לא אמור להעיר הערות פוגעניות, מה עוד שמדובר בילדים מאוד רגישים. חייבים להיות קשובים לילדים - לכל הילדים, לא אומרים דבר כזה'', אומרת האם.

מעיריית באר שבע נמסר בתגובה: ''מדובר באירוע אשר התרחש ביום רביעי האחרון, אשר הובא לידיעת גורמי החינוך בעירייה למחרת (חמישי).  עם קבלת הפניה במחלקה להיסעים במינהל החינוך, נשלח צוות בדיקה של המחלקה לשטח, כדי לברר את עניין.  לאחר בירור אשר נעשה, עם המלווה, האם, מנהלת בית הספר ועוד גורמים רלוונטים, הוחלט להחליף את הנהג בקו הזה באופן מיידי''. 

תגובות

End of content

No more pages to load