• 02 אפריל 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אישה נורתה למוות במושב בתלמי אליהו, בעלה נעצר בתום מצוד משטרתי

צוות מד''א הגיע לבית במושב ומצאה את האישה כשהיא ירויה בראשה - ונאלץ לקבוע את מותה. נבדק חשד לפלילים. בעלה, החשוד בירי, נעצר ליד שבטה

צילום הדמיה: תיעוד מבצעי מד''א

טרגדיה הערב במושב במועצה האיזורית אשכול: אישה נמצאה בביתה ללא רוח חיים, כשהיא סובלת מפצעי ירי בראשה. צוות מד''א הגיע למקום ולא ונותר לו, אלא לקבוע את מותה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע ומחפשת אחר החשוד בירי, בן זוגה. המשטרה הקימה מחסומים באיזור. סמוך לשעה 20:30, המשטרה עצרה את הבעל, החשוד, סמוך לאיזור שבטה, מהלך כ-40 דקות נסיעה מהמושב. הבעל התהפך עם רכבו ונפצע באורח קל.

וידאו: סנ''צ אבי לוי, מפקד תחנת אופקים, בזירת האירוע


ממד''א נמסר כי בשעה 19:08 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על אישה מחוסרת הכרה בבית במועצה אזורית אשכול. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו אודות אישה כבת 50 ללא סימני חיים וקבעו את מותה. ככל הנראה, בין הבעל לבין רעייתו היו ויכוחים. שכנים סיפרו הערב, כי שמעו ויכוח ולאחר מכן קולות ירי.

פראמדיק מד"א יצחק כהן סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות המשטרה ונכנסו לבית. הפצועה הייתה מחוסרת הכרה וללא סימני חיים, ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה."

מהמשטרה נמסר כי במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות אישה ירויה ביישוב תלמי אליהו. ''עפ"י גורמי רפואה נקבע מותה. שוטרים הגיעו למקום מתחקור ראשוני עולה חשד לאירוע פלילי. חקירה נמשכת''.

תגובות

End of content

No more pages to load