• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: תושב ביר הדאג' ייבא 40 קילו קנאביס ממצרים

על פי כתב האישום, עיד שאהין בן 25, קשר קשר עם אחרים לייבא סמים מסוכנים ממצרים לישראל. במנוסה, 4 שקי קנאביס נשמטו ונותרו בשטח

(צילום המחשה: Image by Michael Moriarty from Pixabay)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית משפט השלום בב"ש כתב אישום נגד תושב כפר ביר הדאג' בגין יבוא כ- 40 ק"ג סמים מסוג קנבוס וחשיש דרך גבול ישראל- מצרים.   

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן-קריקון, הנאשם עיד שאהין בן 25, קשר קשר עם אחרים לייבא סמים מסוכנים ממצרים לישראל. ב-26 בספטמבר, בשעות הבוקר המוקדמות, הגיע הנאשם עם אחרים למקום הסמוך לגדר הגבול עם מצרים מהצד הישראלי, כשהם מצוידים בשני רכבי שטח. באותה העת, מספר רב של אנשים התקרבו אל גדר הגבול מצד המצרי כשהם נושאים על גבם כ- 30 שקים עם סמים, העבירו את השקים דרך גדר הגבול ועזבו את המקום. הנאשם, או אחרים מטעמו, העמיסו על כלי הרכב כ- 26 שקים, אך כאשר כוח צבאי התקרב אליהם, עזבו את המקום בחופזה והשאירו על הקרקע בצד הישראלי של גדר הגבול 4 שקים ובהם  כ- 40 ק"ג סמים מסוג קנבוס וחשיש.  

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות לפי פקודת הסמים המסוכנים של יצוא, יבוא, מסחר והספקה ונסיון יבוא ויצוא.  הפרקליטות הגישה בקשה להאריך את מעצר החשוד עד תום ההליכים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load