• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: בלי בושה, נכנס למאפיה ו''לקח'' קופות צדקה

אברהם יזרייב, בעליה של מאפיית אודל בשכונה א' רותח מזעם: אדם נכנס למאפייה ו''לקח'' משם קופות צדקה. אברהם מוכר לתושבי השכונה כאיש של חסד, שבין היתר עושה ''גמ''ח לחמניות'' למען נזקקים. צפו בתיעוד המקומם

לוקח את אחת הקופות - ושב לקחת את השניה (צילום מצלמת אבטחה)

אברהם יזרייב כועס: השבוע נכנס אדם למאפיית ''אודל'' שבבעלותו, בשכונה א', ניצל את עומס הקונים במקום ונטל את קופות הצדקה, שתרומותיהן קודש ילדים חולים. המאפיה מרושתת במצלמות אבטחה והאיש נקלט בכל מערך המצלמות במקום. ''באיזה זכות עושים דבר כזה, לקחת קופת צדקה?'', הוא שואל. 

וידאו: תיעוד מצלמות האבטחה


אברהם מוכר לתושבי השכונה לא רק כאופה מוכשר אלא גם כאיש של חסד. מדי יום הוא מניח בפתח המאפייה ארגז לחמניות טריות וטעימות, על מנת שנזקקים, שהפרוטה לא בכיסם, ייקחו על פי הצורך. הוא קורא לזה ''גמ''ח לחמניות''. יש לו גם עמדה להנחת תפילין, לטובת הלקוחות. הוא עובד קשה, במסירות ובמקצועיות למען הלקוחות הקבועים שלו - באר שבעים ותיקים, סטודנטים ועוברי אורח שיושבים לשתות אצלו קפה עם עוגה. 

בעל המאפיה הוא איש של חסד: עמדת חלוקת לחמניות לנזקקים (צילום: פייסבוק)​​​​​​​

השבוע נכנס לחנות צעיר, בשנות העשרים לחייו, שעמד ליד הקופות. הוא ניצל את הלחץ, הביט ימינה ושמאלה, לקח את קופה ודחף אותה לתחתוניו, ראה כי זה מצליח לו ולקח קופה אחרת - ויצא מהמקום כאילו כלום. כשאברהם הבחין בחסרונה של הקופה, ניגש לתיעוד מצלמות האבטחה וגילה את מי שביצע את המעשה. ''הוא השפיל מבט, כי ידע שהוא מצולם''.

אברהם לא הגיש תלונה במשטרה, אבל גולשים סיפרו, כי גם הם נתקלו באיש וגם מהם הוא נטל קופות צדקה. מדובר במעשה מקומם לכל הדיעות, במיוחד כשזה נעשה בעסק שכונתי, שבעליו עובד קשה כדי לתת את השירות הטוב ביותר.

תגובות

End of content

No more pages to load