• 29 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קורע לב: שכנים יצאו להפגין למען אם שנקלעה לטרגדיה אישית

במסגרת המגבלות אנחנו מדווחים הערב כי דיירי שכונה בב''ש נרתמו לסייע לאם, העוברת טרגדיה אישית. עיריית ב''ש: ''גורמי הרווחה פעלו תחת צו בית משפט''

הפגנת השכנים, כוח משטרה הגיע למקום (צילום: דני בלר)

מחזה קורע לב הערב בשכונה בבאר שבע: שכנים, הורים בעצמם לילדים, יצאו להפגין וחסמו רחוב בשכונה בעיר. בשעות הצהריים עלו לרשתות החברתיות ול''באר שבע ביחד'' צילומי וידאו של אם העוברת טרגדיה אישית אשר, בשל מגבלות החוק, לא ניתן לדווח אודותיה. שכנים שמעו על המקרה ונרתמו למען האם, שחוותה אירוע טראומטי שהיה מותיר כל הורה חסר אונים.

וידאו: הפגנת השכנים, הודעת עיריית באר שבע (צילום: דני בלר)


סמוך לשעה 20:00 נערכה הפגנה ספונטנית ברחוב בשכונה. עשרות שכנים - אימהות ואבות בעצמם, ביקשו להביע את זעמם על שאירע לאם הילדים מוקדם יותר היום, רביעי. סרטונים, בהם האם כמעט מאבדת הכרתה וזועקת בבכי מר, הופצו ברשתות. חלק מהגולשים נדרשו על ידי נציגי הרשויות להוריד את הסרטונים, אחרים הותירו אותם באוויר. בעידן של רשתות חברתיות, פרטי המקרה פורסמו בהרחבה על ידי גולשים במהלך היממה.

מבסגרת המגבלות מותר לספר, כי מדובר בפרשייה כואבת ורגישה, הקשורה בנסיבות חיים טרגיות. תושבים רבים כתבו בבאר שבע ביחד, מבקשים לדעת מה אירע ומה מצבם של המעורבים בפרשה. בשל המצב הקשה, רשויות הרווחה ביצעו צעדים על פי צו של בית המשפט. 

עיריית באר שבע פרסמה הערב הודעה בעניין: ''עיריית באר שבע מעדכנת את הציבור, שהנושא הרגיש שהועלה בשעה האחרונה בדף ''באר שבע ביחד'' נמצא תחת חיסיון בשל רגישותו המיוחדת. עם זאת, נוכל רק לציין שגורמי הרווחה הממשלתיים (של המדינה) והעירוניים פעלו בהתאם לצו של בית המשפט, שאושר בכל הערכאות, לרבות בית המשפט העליון''.

תגובות

End of content

No more pages to load