• 23 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לוחמי אש עם נשמה: תחנת כיבוי ב''ש אירחה חיילים בודדים לארוחת חג

לוחמי האש בתחנת ב''ש אירחו 10 חיילים בודדים לארוחת ראש השנה: קנו, בישלו ונתנו לחיילים תחושת חג אמיתית. מתנדבי ''יחד למען החייל'' שידכו בין החיילים לבין הכבאים

כבאים עם לב זהב: אירחו חיילים בודדים לחג (צילום: יחד למען החייל)

מרגש: לוחמי האש בתחנת באר שבע אירחו לארוחת חג 10 חיילים בודדים. את ה''שידוך'' בין החיילים ללוחמי האש עשו מתנדבי ''יחד למען החייל'' בבאר שבע. לפני החגים ועוד בתחילת החודש, התקבלו בסניף המקומי של העמותה מאות פניות של תושבי באר שבע לארח חיילים בודדים לראש השנה. 

ארוחת החג (צילום: יחד למען החייל)​​​​​​​

אחת הפניות התקבלה מתחנת כיבוי אש בבאר שבע. לוחמי האש ערכו קניות, בישלו ואירחו את החיילים בתחנה ונתנו להם תחושת חג אמיתית. תחנת כיבוי והצלה בבאר שבע עוסקת 365 ימים בשנה, מסביב לשעון, בהצלת חייהם ורכושם של תושבי העיר, מגיעים למשימות, בהן משימות מורכבות ביותר, של חילוץ, כיבוי וסיוע. קרה לא פעם, שהם סייעו גם לחלץ בעלי חיים ובנוסף, הם מעורים בקהילה, בפעילויות מרגשות של אירוח ילדים מאושפזים או מחלימים, בהדרכה ובהתנדבות בבית קשישים. זהו חלק בלתי נפרד מהערכים בתחנה.

''אני מלאת התרגשות'', אומרת ציפורה חלפון, יו"ר מתנדבי יחד למען החייל. ''אני רוצה להגיד תודה ענקית לכל לוחמי האש המדהימים של התחנה, בראש ובראשונה לרונן אוחנה, אריאל אלימלך וכל הכבאים כולם. אני מודה גם ליאיר ניצני האגדי שעשה את החיבורים''.

בין האנשים שסייעו לקיומו של הערב: מפקד תחנת באר שבע, טפסר אלי פרץ ,שפעל רבות מאחורי הקלעים להצלחת האירוע, לוחמי האש שלום וחן סבג, מושיקו אטיאס, שעבדו שעות רבות בהתנדבות,הבעלים של הגיגסי אסף בנעטיה, שתרם מתנות לחיילים, שלום ג'יבלי בעליו של ''אולמי אגמים'' על המנות הטעימות והשפע, אורי אבוטבול מאגף לוגיסטיקה תחנת באר שבע, אריאל אלימלך מפקד המשמרת שסייע רבות וציפורה חלפון מ''יחד מלען החייל''.

תגובות

End of content

No more pages to load