• 15 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

למרות האכיפה, נמשכת ההשתוללות על הכביש בצומת אוהלים

צריכים לעבור דרך צומת אוהלים? סעו בזהירות ופקחו עיניים: למרות האכיפה המשטרתית המוגברת, נמשכת ההשתוללות של צעירי הפזורה על רכבי 4X4

נוסע כמו ראמבו. ההפקרות בכבישי הנגב (צילום: די להפקרות החוק הנגב)

צומת אוהלים הינו אחד המנוטרים בדרום: ניידות משטרה גלויות וסמויות ומצלמת דרך של נתיבי ישראל עוקבים 24/7 אחר הנעשה במקום. זה לא מפריע לצעירים מהפזורה להפוך את הצומת, דקות נסיעה מעטות מבאר שבע, לג'ונגל של ממש. השבוע תועדו צעירים נוסעים ברכב 4X4 באופן מסכן חיים - שלהם עצמם ושל משתמשי הדרך האחרים.

וידאו: ההשתוללות בצומת אוהלים (צילום: סלולרי)
​​​​​​​


תיעוד הנסיעה הועלה לפני זמן קצר על ידי דף הפייסבוק ''די להפקרות החוק בנגב''. ''אז אחרי הירי המפורסם במשך מספר חודשים רבצה ניידת משטרה בצומת כדי למנוע אירועים דומים בצומת. בשבועות האחרונים כפי שאתם רואים, הג'יפים חוזרים להשתולל בדיוק באותה צומת. אם משטרת ישראל לא תעצור את הג'יפים שחותכים איי תנועה, נוהגים בפראות עם פלג גוף עליון מחוץ לאוטו, הירי שהיה שם יחזור ובגדול'', מתריעים עורכי הדף.

נהיגה מסכנת חיים אינה מתרחשת רק בצומת אוהלים. בוצמת הגרנד קניון, בהצטלבות הרחובות מצדה-טוביהו, במיוחד בימי שישי וערבי חג ולחוצים, נהגים מבצעים פניות פרסה, שאמנם מותרות, אלא שהן מבצועות לא אחת בצורה מסוכנת: הנהגים מבצעים את הפניה במהירות ועוקפים את הולכי הרגל ואפילו כועסים עליהם. דרך טוביהו מוגדרת כאחד הרחובות המסוכנים בבאר שבע, בשל ריבוי התאונות בו, על פי נתונים שליקטה עמותת ''אור ירוק''. דרכים אחרות המוגדרות מסוכנות בעיר: שדרות רגר, שחלקים ממנו נמצאים בשיפוצים ודרך חברון.

תגובות

End of content

No more pages to load