• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הערב, חמישי: צעדת מחאה למען בעלי החיים הנטושים בב''ש

עמותת ''תשע נשמות'' תערוך הערב, חמישי, החל מהשעה 20:00, מצעד מחאה בשל מצבם הקשה של כלבים וחתולים נטושים בב''ש: ''המצב נורא, פעילים קורסים כלכלית''

צועדים למען בעלי החיים (צילום: עמותת תשע נשמות)

מצעד למען בעלי החיים בבאר שבע ייערך ביום חמישי, ה-3 באוקטובר, החל מהשעה 20:00. המצעד, שמארגנת עמותת ''תשע נשמות'', ייצא מכיכר התאומים (מנהטן) בנווה זאב. 

חברי העמותה מתריעים מפני מצבם של חתולי הרחוב בעיר. לאחרונה נחנכה מרפאה לחיות רחוב ועיריית באר שבע יצאה בצבצע מקי של עיקור וסירוס חתולי רחוב, אך חברי העמותה אומרים שאין בכך די. לדברי חברי העמותה, אלפי חתולים רזים, גורים חולים חסרי ישע, מסתובבים ברחובות, בעיקר בעונות ההמלטות. חברי העמותה קוראים לעיריית באר שבע לסייע למתנדבים, שחלקם קורסים כלכלית מאחר והם מטפלים בבעלי החיים מכיסם הפרטי.

''אנו מתכנסים לזעוק את עזרתם של בעלי החיים בבאר שבע כי קולם לא נשמע. הם פשוט שקופים. אנו קוראים לעיריית באר שבע לפעול מיידית ולטפל בבעיות שהוזכרו בשיתוף הפעילים. הגיע הזמן להקצות תקציבים ומשאבים ראויים, ולתת לבעלי החיים את היחס הטוב שהם ראויים לו''.

מארגני המצעד ביקשו להבהיר עוד כי ''המצעד הוא למען בעלי החיים ואינו נושא עימו גוון פוליטי כלשהו, לכן אין להגיע עם חולצות או סממנים אחרים שתומכים באחת הרשימות''.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load