• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קטטה בבית הספר היסודי בשכונה היוקרתית: ''ילד הוכה בפניו ומדמם''

עשרות הורים מבוהלים הגיעו היום לבית ספר יסודי בשכונה יוקרתית בב''ש, אחרי שבמקום פרצה קטטה, ילד הוכה ופונה מדמם לסורוקה. ''הבת שלי חוששת ללכת לבית הספר, זה גן חיות, האלימות על בסיס יומי כמעט''

המשטרה הגיעה לזירה, הילד הפצוע (צילומים סלולריים)

מסיבת ראש השנה בבית ספר יסודי בשכונה יוקרתית בבאר שבע הסתיימה בילד פצוע בגלל קטטה בין תלמידי כיתות ד' - כך מספרים היום הורים לילדים במוסד החינוכי. מסיבה בלתי ברורה, פרצה קטטה בין ילדים, בכיתה ד', במהלך מסיבת ראש השנה. אחד הילדים הופל לרצפה ונחבל בארובת עינו. הוא הוחש מדמם לטיפול רפואי. התמונות הופצו במהירות ברשתות החברתיות ועשרות הורים, שהיו עסוקים בהכנות לחג, הגיעו בבהילות לבית הספר. 

בכניסה למוסד החינוכי פרצה מהומה. הורים רצו להוציא את הילדים מבית הספר. מי שחטף את זעם ההורים הוא השומר, שכבר בבוקר הוכה על ידי אימא והיה צורך לעבר את המשטרה, שעכבה אותה. ''יש בעיה של אלימות בבית הספר ואנחנו התרענו על כך לא מעט פעמים. הבת שלי ביקשה ממני שאעביר אותה לבית ספר אחר'', אומרת אם שבתה לומדת בכיתה בה הוכה הילד. ''קורה שלא מגיעים מורים, הילדים נשארים לבד בכיתה, אבל אין לי הסבר לאלימות הזאת, מה גם שמדובר בבית ספר בשכונה טובה ומבוססת. היום זה היה שיא, קיבלתי טלפון ורצתי להוציא את הילדה. כשהגעתי לשם ראיתי את כל המהומה ואת הילד הפצוע. הורים עמדו וצרחו והיו ניידות משטרה שהגיעו למקום. פשוט נבהלתי''.

וידאו: המהומה בבית הספר, שיחות ההורים המבוהלים (מקור: וואצאפ)
​​​​​​​


הורים במקום מספרים שמקרי האלימות מתרחשים על בסיס יומי ושהם פנו לכל גורם אפשרי. ''ילד פונה היום לבית החולים, מה עוד צריך לקרות כדי שמישהו יתעורר?''.

הורים בכניסה לבית הספר (צילום סלולרי)​​​​​​​

ברנז'ה NEWS פנה לוועד ההורים המרכזי. יו''ר הוועד, אבנר ביטון, אומר שאינו מכיר את המקרה. ''אני שמעתי, אבל לא מעורה. היום יום שישי, אין לי מושג מה קרה שם'', השיב ביטון.

ממחוז הדרום במשרד החינוך נמסר כי ''האירוע מטופל בכל האפיקים הנדרשים, מול ההורים ומול התלמידים.  עם שובם של התלמידים מחופשה יקיים בית הספר  פעילות הסברה מעמיקה וכוללת של סובלנות בספורט לצד אפס סובלנות לאלימות. צוות בית הספר בקשר עם הורי התלמיד שנפגע בקטטה שהתפתחה בעקבות המשחק''.

תגובות

End of content

No more pages to load