• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פועל ניקיון בפורום הורשע באינוס חיילת בשירותי המועדון

סמיר אבו ג'ודה הורשע בעבירות של אינוס תוך גרימת חבלה גופנית ונסיון למעשה סדום שביצע כלפי חיילת בשירותי המועדון הבאר שבעי

(צילום הדמיה / אינו קשור למקום האירוע: נחלת הכלל / CC0)

בית המשפט קיבל את עמדת הפרקליטות והרשיע פה אחד, לאחר ניהול הוכחות, את הנאשם סמיר אבו ג'ודה בעבירות של אינוס תוך גרימת חבלה גופנית ונסיון למעשה סדום שביצע כלפי חיילת בשירותי מועדון "הפורום" בב"ש לפני כשנתיים, עת עבד שם כפועל נקיון  - כך הותר לפרסום הערב, רביעי.

בהודעה נמסר כי בית המשפט נתן אמון מלא בעדות המתלוננת וקבע חד משמעית, כי עדותה הייתה כנה ואותנטית וכי יש לאמץ אותה, וכן ראיות חיצוניות נוספות, כולל ראיות מדעיות המחזקות את עדותה.

בית המשפט קבע, כי הנאשם למעשה ניצל את תמימותה של המתלוננת שביקשה שיסייע לה לאתר את החוגר שאבד לה בשירותי הפורום, ובאמתלה כי יחזיר לה את החוגר נפגש עימה בשירותי הבנות, שם ביצע בה את זממו.

הפרקליטות תבקש מבית המשפט להטיל על הנאשם עונש שישקף את חומרתם הרבה של המעשים ופגיעה קשה במתלוננת.

בהכרעת הדין מתואר המקרה, שאירע לפני שנתיים, ב-12 באוגוסט, 2017. מהכרעת הדין עולה, כי בין הנאשם לבין הקורבן לא הייתה היכרות מוקדמת. המתלוננת, אז כבת 20, יצאה עם חברותיה לבילוי במועדון הפורום.  בסמוך לפני השעה 03:00, המתלוננת התפנתה בתא שירותי הנכים בחדר שירותי הנשים של המועדון, ודקות ספורות אח"כ הבחינה שאיבדה את התעודה המזהה הצה"לית שלה, שבתוכה החזיקה גם כרטיסים, כרטיס אשראי וכסף מזומן. היא עדכנה בכך את חברותיה, אך, הן לא מצאו את האבדה.

המתלוננת פנתה לנאשם, שהיה העובד הראשון שנקרה על דרכה, וסיפרה לו על אובדן החוגר, ומסרה לו את מספר הנייד שלה כדי שיתקשר אם האבדה תמצא. הוא הקליד את המספר בטלפון הנייד שלו, ולאחר כחצי שעה התקשר אליה ואמר שמצא את החוגר, ושתבוא אליו אל השירותים כדי לקבלו. המתלוננת הגיעה לאזור השירותים, פגשה את הנאשם, הוא הוביל אותה לתוך תא שירותים, וסגר מבפנים את הדלת, בעודו אוחז ביד אחת את החוגר שמצא.  באת השירותים הוא ניסה לבצע מעשה סדום בחיילת ושמלא הצליח, אנס אותה באכזריות. 

החיילת סבלה מכאבים עזים ונזקקה לטיפול רפואי. נטען, כי הנאשם, כדי להקשות על חקירת המקרה בידי המשטרה, וכדי לשבש ההליכים, בטרם הסגיר עצמו, ביצע מספר פעולות. הוא נסע לחברון עם סיום המשמרת בעבודה, מלווה באשתו ובאמו, וסיפר לשתיים כי מישהי שיכורה נשכה אותו בחזה בזמן העבודה. כמו כן, הוא מחק מהמכשיר הנייד שלו את כל התקשורת עם המתלוננת, וכן, סיפר לגיסו שהביאו למשטרה, כי בזמן העבודה בפורום הוא רב עם בחורה שנתנה לו אגרוף והוא דחף אותה והיא דחפה אותו.

על פי הכרעת הדין, הוא מסר לגיסו את מספר הנייד של המתלוננת וביקש שידבר עמה כדי להגיע להסדר כלשהו. הגיס, התקשר לנייד של המתלוננת, וזו מסרה את המכשיר למפקדת שלה, ששוחחה עם הגיס, אשר חפץ לברר מה קרה בין הנאשם לבין המתלוננת, ושב וחזר על הצעה לדבר ולהגיע להסדר כלשהו.

מהכרעת הדין עולה כי הנאשם לא הכחיש קיום אינטראקציה כלשהי בינו לבין המתלוננת במקום ובזמן הרלוונטיים, שברקעה - איבוד החוגר ותיאום מפגש לשם השבתו לחזקתה.

הוא טען, שהמתלוננת הגיעה ונכנסה מרצונה החופשי לתא השירותים וכי יזמה, עודדה, וכמעט כפתה עליו אקט מיני, ובוודאי שלא נעשה דבר בכפייה מצדו. 

הוא הכחיש כל ניסיון לשבש הליכי חקירה או משפט, וגרס, שנסע לחברון עם רעייתו לצרכי בדיקת היריון ולא היה לו חלק בשיחה כלשהי של גיסו עם המתלוננת.

הנאשם אישר, שמסר בתחילה גרסאות כוזבות ומרחיקות לחוקריו, והסביר זאת ברגשי בושה וחשש מתגובת אשתו, שהייתה בהריון עם בנם הבכור, ומיתר בני המשפחה. לטענתו - סיפורו "הסופי", בשלהי החקירה, משקף את האמת לאשורה, וזה נמסר רק לאחר שנועץ, טלפונית, מהמעצר, ברעייתו, שעודדה אותו לחשוף הכל. לשיטתו - אמנם, זו גרסה כבושה, אך היא זו הנכונה.


תגובות

End of content

No more pages to load