• 19 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עשרות מנהלי דיגיטל חדשים בנגב

מחזור שלישי של 'מנהלי מדיה חברתית' הושלם ב – UTECH בית הספר לדיגיטל במכללה הטכנולוגית באר שבע, כ – 60 בוגרים סיימו את לימודיהם בבית הספר מאז הוקם, מרביתם השתלבו בתחום השיווק הדיגיטלי שנמצא בצמיחה.

מנהלי הדיגיטל החדשים (צילום: המכללה הטכנולוגית)

מחזור שלישי לקורס 'מנהלי מדיה חברתית' הושלם ב – UTECH בית הספר לדיגיטל בנגב שפועל במכללה הטכנולוגית באר שבע.

את הקורס סיימו כ – 20 צעירות וצעירים  שהצטרפו לכ – 40 הבוגרים מהמחזורים הקודמים בשנה האחרונה. אירוע סיום המחזור התקיים במכללה הטכנולוגית בבאר שבע וכלל הצגת פרויקט הגמר בפני ועדת שיפוט מקצועית. את הועדה הרכיבו דמויות מפתח מעולם השיווק בנגב – מנכ"לית תיאטרון הפרינג, אפרת זיו, מנכ"ל משרד הפרסום בן יהודה, עידן בן יהודה, מנהל חברת הפרסום ארטישופ, יקיר עמר ומנכ"ל קבוצת ווב מדיה גרופ, קובי סלע. לאחר גמר השיפוט התקיימה חלוקת תעודות במעמד הנהלת המכללה הטכנולוגית באר שבע.

קורס מנהלי מדיה חברתית מיועד למי שרוצה להשתלב באחת מחברות הפרסום או בתפקידי דיגיטל ושיווק בארגונים הגדולים. הקורס כולל סקירה של עולמות הפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, קידום – אורגני וממומן, כתיבת תוכן, קופירייטינג וכלים יישומיים לניהול המדיה החברתית. הלימודים מתקיימים במרחבי לימוד טכנולוגיים חדשניים במכללה הטכנולוגית בבאר שבע. בית הספר פועל בשיתוף עם משרדי הפרסום המובילים בדרום עימם גם מתקיימים קשרי השמה בכל הקשור לבוגרי בית הספר.

קובי סלע סיפר על המאמצים של בית הספר לדיגיטל להוביל את ההכשרה המקצועית לתעשיית הדיגיטל והשיווק בבאר שבע ובנגב "אנו נשארים עם אצבע על הדופק כל הזמן, מתאימים את התכנים ומתקפים אותם לאור השינויים המהירים בעולם המדיה. זו הסיבה גם שרוב הבוגרים שלנו כבר עובדים בתעשייה וחלקם אף השתלבו מאמצע הקורס במשרדי הפרסום הגדולים ביותר בדרום".

המשנה למנכ"ל המכללה יעקב דור סיפר כי נתוני ההשמה הגבוהים של בוגרי הקורס מרשימים ומדברים בעד עצמם בכל הקשור לצורך של עולם השיווק הדיגיטלי בנגב באנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים. כיום יש כ – 30 חברות ומשרדי פרסום בתחום הדיגיטל במטרופולין באר שבע. זהו תחום בצמיחה שמשווע למומחי תוכן ואנשי דיגיטל מיומנים.

בימים אלו החלו המיונים למחזור הרביעי של קורס מנהלי מדיה חברתית שצפוי להיפתח בחודש דצמבר 2019.


תגובות

End of content

No more pages to load