• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נער בן 17 נהרג בתאונת מלגזה

התאונה אירעה במוסך באזור התעשייה ברהט. צוותי ההצלה שהגיעו למקום מצאו את הנער ללא סימני חיים, ניסו לבצע בו החייאה ונאלצו לקבוע את מותו

זירת התאונה (צילום: דוברות מד''א)

נער בן 17 נהרג בתאונה במוסך בעיר רהט. הוא נפגע באורח אנוש ממלגזה. זה. מהמשטרה נמסר כי הועבר דיווח לחוקר תאונות עבודה.

ממדד'א נמסר כי בשעה 11:25 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על הולך רגל שנפגע ממלגזה באזור תעשייה ברהט. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר בדיקות רפואיות, קבעו את מותו של הצעי שנפגע בראשו. 

חובש רפואת חרום במד"א עלא אלהוזייל סיפר: "כשהגענו למקום ראינו צעיר בשנות העשרים שוכב בסמוך למלגזה, הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק , הוא סבל מחבלת ראש קשה ומחבלה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".

הנער שאפיק אבולקיען (צילום: הקבוצה למאבק בתאונות בניין ותעשייה)

עידכון, 19:12: הותר לפרסום כי ההרוג שפיק פאיק אבו אלקיעאן (شفيق فايق أبو القيعان), בן 17, מחורה. to הקבוצה למאבק בתאונות בניין ותעשייה מסרה כי הוא נדרס היום לפני הצהריים למוות על ידי מלגזה במוסך ברהט, המצוי בבעלות משפחתו; הוא העובד השמיני שנהרג בתאונות עבודה מתחילת החודש, ביניהם עובד שנדרס באתר תשתיות ברהט; לפני חודשיים נהרג מחמוד חאמד בן ה-17 מפגיעת מלגזה שהתהפכה בחצר מפעל בטון משפחתי במזרח ירושלים. שאפיק הוא ההרוג ה-65 בתאונות עבודה מתחילת החודש. 

 

תגובות

End of content

No more pages to load