• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''לא יהיה סיבוב שלישי, לא אתן לזה יד''

ח''כ אביגדור ליברמן אמר כבר לפני שבועיים בראיון בלעדי לכתב הפוליטי של ברנז'ה NEWS, כי לא ייתן יד לסיבוב בחירות שלישי

ח''כ אביגדור ליברמן (צילום: פייסבוק)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

​​​​​​​
"לא לא יהיה סיבוב שלישי אף אחד לא יתן יד לזה", אמר יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן בראיון שנתן לפני שבועיים  לברנז'ה NEWS.

בשעות האחרונות החלו להתבהר תוצאות הבחירות וישנם הסבורים כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מוביל לסיבוב שלישי.לפני זמן קצר פנה ליברמן ן בקריאה לנתניהו: "אני קורא פעם נוספת לנתניהו להפסיק עם התרגילים הפוליטים  בו נשב אתה בני גנץ ואנוכי ונקים ממשלה לאומית ליברלית''.

וידאו: הראיון הבלעדי של אביגדור ליברמן (מראיין:משה פריאל)
​​​​​​​


בשעות האחרונות מסר יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, הצהרה לתקשורת: ״בזמן שתוצאות הבחירות מתחילות להתבהר, נתניהו החל לעבוד במרץ על הספין החדש שלו, שיוביל את מדינת ישראל לסיבוב בחירות נוסף במטרה להשיג 61 לממשלת החלומות שלו''.  

''לגוש שהקים נתניהו אין שום קשר לימין. מצד אחד מדובר בש"ס, מפלגה שנמנעה בהצבעה על הסכמי אוסלו, ומן הצד האחר, המשיחיים, השואפים להחזיר אותנו לתקופת ימי שאול המלך, דוד המלך ולחוקי התורה, ולהפוך את האוניברסיטאות לבתי ספר לנבואה. ונתניהו כמו נתניהו, שהחזיר את חברון לערפאת והצביע בעד ההתנתקות, הוא בטח לא ימין אלא סתם כדאיניק.
יצירת "גוש ההלכה" של 55-56 ח"כים של "הליכוד" המפלגות החרדיות והמשיחיים, והקריאה לבני גנץ להצטרף לממשלת אחדות עם הגוש, זה לא פחות מאחיזת עיניים ויצירת מצג שווא בשביל להכשיר את דעת הקהל לטובת סיבוב בחירות שלישי. נתניהו, שלא מוכן לקבל את הכרעת הבוחר ולהודות בכישלון שלו, נאחז בקרנות המזבח ומנסה לייצר תודעה, שכביכול "הליכוד" ניצחה בבחירות, קראה לממשלת אחדות וגנץ וליברמן הם שהכשילו את המהלך''.  

''למעשה, נתניהו עובד במקביל בשני ערוצים. מצד אחד, הוא מנסה להרדים את המערכת כאשר הוא קורא לאחדות ומנגד ממשיך בנסיונות שלו לשכנע ח"כים ממפלגות אחרות להצטרף אליו ול"גוש ההלכה" שהקים אתמול, על מנת להשיג רוב של 61 מנדטים. במידה ויכשל בהשגת הרוב הוא יפיל את האשמה להכשלת ממשלת האחדות על גנץ ועליי ויוביל את מדינת ישראל למערכת בחירות נוספת''.
   
''אני קורא פעם נוספת לראש הממשלה נתניהו להפסיק עם התרגילים הפוליטיים, השטיקים והטריקים. בוא נשב אתה, בני גנץ ואנוכי, ונקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה למען עתידה של מדינת ישראל'.

תגובות

End of content

No more pages to load