• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בוקר של בחירות בב''ש: לחץ בליכוד, נינוחות בכחול לבן

''אנשים לא יוצאים להצביע'', אומר יו''ר סניף הליכוד וסגן ראש עיריית ב''ש שמעון בוקר. ''תחושה טובה, נקים ממשלת אחדות'', אומר מאיר כהן מכחול לבן, לשעבר ראש עיריית דימונה

שמעון בוקר, מאיר כהן, הבוקר (צילום: משה פריאל)

מאת :משה פריאל, כתבנו הפוליטי

הבוקר, יום בחירות 2019 סיבוב שני, בסיור בוקר בין  הקלפיות וביקור במטה הליכוד בעיר פגשנו את שמעון בוקר (ליכוד) ואת מאיר כהן (כחול לבן). בבאר שבע פועלות 270 קלפיות. באחת מהם בבית הספר בארי ח"כ מאיר כהן, לשעבר ראש עיריית דימונה, ממפלגת כחול לבן, הגיע לפגוש בפעילי השטח: "הרגשתי טובה. אנחנו נקים ממשלת אחדות'', אמר לי.

וידאו: ראיונות עם שמעון בוקר (ליכוד) ומאיר כהן (כחול לבן) - צילום: משה פריאל
​​​​​​​


במטה הליכוד יש תכונה רבה. מי שמנצח עליה הוא שמעון בוקר, ראש רשימת הליכוד בבאר שבע וסגן ראש העירייה. בוקר אומר שהרגשתו לא טובה: "הרגשה כזו רעה לא הייתה לי 20 שנה אנשים בבית ולא יוצאים לבחור''. לדבריו, הדבר לא קשור לעובדה שהליכוד אינו מצליח להביא לשקט ביטחוני בדרום וכי למעשה מדובר באדישות של התושבים. "יש אדישות של אנשים אתה רואה אני מדבר עם אנשים פשוט לא הולכים להצביע. אנחנו הולכים עכשייו לקרוע את הרשתות החברתיות ולבקש מהבוחרים לצאת להצביע .אם לא מחר אנחנו קמים בבוקר עם יאיר לפיד ראש ממשלה תושבי באר שבע אתם תצטערו על זה אם לא תלכו להצביע".

תגובות

End of content

No more pages to load