• 25 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מאוני' אריאל לבן גוריון: שמואל דברת ידברר את אוני' ב''ש

אמיר רוזנבליט, ששימש בתפקיד ב-24 השנים האחרונות יוצא לגמלאות. דברת ייעץ לארגונים וחברות מרכזיות במשק, דיברר את אוני' אריאל וייחצן את אוני' תל אביב

שמואל דברת (צילום: רויטל דברת)

שמואל דברת מונה לתפקיד דובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, במקומו של אמיר רוזנבליט, שפורש לגמלאות לאחר 24 שנים בתפקיד. רוזנבליט הינו מאנשי התקשורת הותיקים בנגב שגם היה מחלוצי התקשורת המקומית בבירת בנגב והיה לו חלק בעיצוב דמותה. 
 
בעוד כשבוע יחל שמואל דברת את תפקידו כדובר האוניברסיטה הנכנס. דברת מביא עמו ניסיון עשיר בדוברות ויחסי ציבור במגזר הציבורי והמסחרי, לרבות תחום החינוך והאקדמיה. בחמש השנים האחרונות עבד דברת כמנהל לקוחות בכיר בחברת יחסי הציבור פורטר נובלי מקבוצת גיתם, במסגרת זו הוא ייעץ לארגונים וחברות מרכזיות במשק, לרבות ייעוץ אסטרטגי, ושרותי יחסי ציבור ותקשורת משברית לאוניברסיטת ת"א. בתפקידו הקודם שימש דברת כראש מערך הדוברות וההסברה של אוניברסיטת אריאל.  


פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא האוניברסיטה: "אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מציינת השנה יובל להיווסדה. שמואל מצטרף אלינו בזמן מכריע לצמיחתה והתבססותה של האוניברסיטה כמוסד מחקרי מוביל בזירה הבינלאומית, ומביא עמו ניסיון עתיר בתקשורת ובניהול אמצעי המדיה המתחדשים והעדכניים. דובר האוניברסיטה הוא תפקיד מכריע להצלחתה, ואני סמוך ובטוח כי ביחד עם שמואל נשיג את היעדים הרבים בתנופת הצמיחה שלנו".
 

תגובות

End of content

No more pages to load